Görücü usulu evlilik hakkında siz ne düsünuyosunuz?

Yıl olmus 2016 oyle sey mi kaldı demeyinn.
Ben olumlu bakıyorum günümz asklarından iyi sizce?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• acıkcası bende cok olumlu bakıyorum görücü usulunde tanısıyorsun cok fazla birşey yasamadan tanısıp kafa uyarsa evlenıyorsun ve evlenınce esını yaşıyorsun gezıyorsun tozuyorsun ozaman keşfediyorsun ama sevgili 1 yıl 2 yıl cıkıyorsn ortak yapılacak çok şeyi yapıyorsun evlenince bakıyorsun farklı pek birşey yok son didişmeler çıkıyor ama görücü usulu evlendinde ailelerinde onayı oluyor 1 2 yıl evli kalıp birbirinizi yaşadıktan sonra bide çocuk oluyor o sizi bağlıyor ömür gecioyr sanırım boşanma daha az oluyor gibi tabi kendini bilen insanlar için :) çevremden gözlemlediklerim özetle böyle :)

1|1
    0|0
    • Aynı düsünyoruzz

• ask güzel birşey heleki görücü usulu evlenince eşine olursa mükemmel ötesi bence ama dısarda illaki herkes birşeyler yaşamıştır malesef benim yaşadığım 3 yılıma yaklaşık 25 kilo vererek sağlığımı kaybetmeme sebep oldu şükür artık çok daha mantıklıyım bu arada eig için teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Yani neden olmasin kalbin bossa ve gorucu iyiyse sansini denemeli insan 👍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• olumsuz

1|0
    0|1
  • evet neden olmasın..

1|0
    0|0
  • Gorucu usulu zaten begenilmekten gecer.. ve mantikta cok belli olur aile bireyleri filan.. Herkezin kaderinde ne varsa o olur.

1|0
    0|0
  • Mantikli buluyorum.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • olabilirrr

1|0
    0|0
  • bu saatten sonra yapacak bişey kalmadı zaten ya bu aşk beni öldürecek ya da birisi ile evlenip bir nebzede olsa unutmaya çalışacam

1|0
    0|0
  • Zorlama olmadığı sürece tanışmaya aracı olunduğu için bence güzel.

1|0
    0|0
  • bir görmekte fayda vardır diyorum :)

1|0
    0|0
  • kadınların çıkarına göre ayarlanmış bir düzen. en son yapacağım şeydir.

1|0
    0|0
  • 2016 değil
    3016 da olsa,
    Insan fıtratı aynıdır.
    Geleneklerimizde var.
    Neden devam etmesin ki?

1|0
    0|0
  • daha basımıza gelmediğinden bilmiyom bacım ya :D

1|0
    0|0
  • En iyisi

1|0
    1|0
  • Mecbursam evlenirim.

1|0
    0|0
  • mantıklı bir yaklasım görücü şart.

1|0
    0|0
  • EN MANTIKLISI

1|0
    0|0
  • Böyle konuşuyorsun ya ya. inşallah görücü usulü evlenirsin :D

1|0
    0|1
  • Olur olduguna dair milyonlarca örnek var ama erkek acele etmemeli 25-27 ideal yaşı erkek için...

1|0
    0|0
  • askı yasamaya baglı ıkısnın de ıyı yanları var kötu yanları da

1|0
    0|0
  • bn de olmlu bkiorm

1|0
    0|0
  • Bence şans ama emin olun aşk evliliklerinden daha iyi gibi

1|0
    0|0
  • Yeni neslin çoğu abidil gubidik şeyler peşinde;ne kendini geliştirme var ne kültür, sorsan ondan iyisi yok ama :D Biriyle konuşursun iyi gibi durur; iki güne anlarsın ne mal olduğunu... En iyisi nedir bilemiyorum ama emin ol görücü usulüyle evlenip mutlu olan çok örnek var; ben yeni nesli pek anlayamıyorum...

1|0
    0|0
  • Yarın görüşmeye gidicem bir kızla bence en iyisi.

1|0
    0|0
  • Olmaz olmaz demeyeceksin. Ne dediysem basima geldi yarin cay icme bahanesiyle kiz gormeye gidicem

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede görücü usulünü destekleyenlerdenim

1|0
    0|0
  • En güzeli.

1|0
    0|0
  • Bende olumlu bakıyorum

1|0
    0|0
  • Ask sevgi saygi iyi tanimak onemli Adının görücü veya kendi buldu' olmasi farksiz

1|0
    0|0
  • Neden olmasın 3-4 yıl sevgili kaldıktan sonra evlenenler bir sene olmadan monotonlaştığını düşünüp boşanıyorlar (herkes değil) o yüzden görücü usulü bir farklı olur tabi güvenilir bir kişiyse

1|0
    0|0
Yükleniyor...