Bana önceden canım diyen kız artık canım demiyor neden?

Önceden bana canım diyen kız artık demiyor direk adımı yazıyor ya da yazmıyor biz bunla bir kere görüşme ayarladık aynı okuldayız eski dershane arkadaşıyız yaklaşık 4-5 yıl sonra tekrar görüştük ben o zamanlar hakkaten cok yakışıklıydım ama sımdı tam tersi berbat bir haldeyim kızda galba benı o halimle hatırlıyor cok iyi biriyim karakter olarak ınanın cok düzgün biriyim o da farketmiştir ama ilgisini yitirdi galba tipimi görünce önceden mesajda atardı artık atmıyor bile sallamıyor bile o görüşmeden sonra... sizce ne yapmalıyım gururuma dokunuyor ınsanların böyle yapması tamam canım demesin ama en azından belli etmesin bu kadar yaptıgı şeyi bana belli etmesin...

Güncellemeler:
ne yapmam lazım

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay sal gitsin allahın kezosu ya

0|1
    0|0
    • aynen benım yakın arkadaşlarımlada tanıştı okulda benım ortamdaki cocuklara sardı numaralarını verdim hatta dedim al konuş istersen dedim da ya şey falan dedi yem attım kızın önüne hemen atladı direk cok gevşek erkek düşkünüymüş...

• Oha. Konuşmaya bile değmez o zaman salla gitsin ya tarzım değil düşünsene bu insana nasıl güvenebilirsin ki

• aynen asla tipime göre beni yargıladı direk ınsan bu kadar belli etmez ilgisi vardı bana galba baktı tipi kaymış cocugun hemen belli etti yazık bu ınsanlara dicek bişey bulamıyorum...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...