Başbakan Olsaydınız Ülkede Neleri Değiştirirdiniz?

Başbakan Olsaydınız Ülkede Ne Gibi Değişikliklere Giderdiniz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Kanunları ağırlaştırırdım, vergi sistemini eşit değil adil bir hale getirirdim. İdamı geri getirirdim. Tecavüzcülere, hayvanlara işkence edenlere, insanların sağlığıyla oynayanlara, çocuk istismarcılarına , vatan hainlerine idam cezası uygulardım. Terör örgütüyle iş tutmuş kimseyi yaşatmazdım.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün polislere o molotofcu pKAKA yandaşlarını vurma emri verirdim.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ickiyi kumari yasaklardim polisler ve hakimler dahil kadinlarin tesetturlu bir sekilde calisabilmesini saglardim

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiçbir şeyi değiştirmezdim, enayi miyim ben, çalıyorsun enayilerin parasını çalacak tabi diyorlar, zenginleşiyorsun giderek bir Allah diyorsun sesini çıkarmıyor güzel seçmenim, her yere cami yapmaya devam ederdim oy oranım artsın az, pkk ya da savaşa devam öyle olunca vatanı seviyor sanıyorlar yine oylarım artıyor, çocuk tecavüzlerine de karışmam eğitmem insanları önlem de almam, şikayet eden yok ki bana oy verenlerden ne gerek var, benim derdim Anayasayı kendi çıkarıma değiştirmek olurdu, yani Davutoğlu ya Rte neyse öyle olurdum başka türlü duramazsın o koltukta efendi adamı Kamboçyaya sürgüne gönderir bu tutarsızoğulları.

0|0
    2|0
  • http://i.hizliresim.com/MgGllg.png

Kürtler çıkar, Moldovalılar girer.. (dk 90+4)

0|0
    0|0
  • Başbakan olunca düşünürüz

0|0
    0|0
  • Buradaki max yazı karakterinne sığmaz

0|0
    0|0
  • askere, polise, sağlıkcıya, itfaiyeciye taş atanı döveni Türklük'ten çıkartır sürerdim

0|0
    0|0
  • Kadınlara ehliyeti yasaklarım.
    Balici uhucu tinerci dilenciler sürgüne.
    75 yaş üstü, hadi bilemedin ilk etapta 80 sabun fabrikasına.

0|0
    1|1
    • kadınlara ehliyeti yasaklarım demek bence eşitsizliği getirmektir ayrıca bak aşşağıdaki kadın ekmek yiyior.
      www.muglagundemgazetesi.com/.../...1t%C4%B1m-4.jpg

• kadınlara ehliyeti yasaklarım derken genelleme yaptınız sonradan bunu açıkladınız :) hata yapan insanlar sadece kadınlar değil ama çoğunluk öyle gözüküyor

• Ben kadınlara yasaklayım, kafalar rahat etsin. Çok da lazım değil. İşi için kullanan milyonda bir zaten. Onlara özel izin veririm.

Yükleniyor...