Dua dua dua arkadaşlar kardeşimi şırnağa göreve yolladılar :( ?

Arkadaşlar kardeşimi polis ve göreve yolladılar şırnağa. orası bu günlerde çok karışık lütfen dua edin bişey olmasından korkuyorum düşünmek bile istemiyorum polisimizi askerimiz rabbim korusun :( rabbim hainlere fırsat vermesin

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ayetleri söyleyeyim sana kardeşine söyle okusun :)

1|1
    0|0
    • Söylerseniz çok iyi olur

• Gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Amin İNŞALLAH sağ salim dönerler kardeşlerimiz abilerimiz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok fazla düşünmeyin aradığınızda üzüldüğünüzü belli etmeyin gülün eğlendirin onu biz buralarda çok iyiyiz Allaha Hamdolsun bol bol dua edin

1|0
    0|0
  • Allah (c. c) yar ve yardımcısı olsun. Hz. Muhammed (S. a. v) yoldaşı olsun. Rabbim kalbinde kötülük besleyenlere fırsat vermesin kazdıkları kuyuya düşürsün. Amin.

2|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|1
    0|0
  • allah yar ve yardımcısı olsun insallah

1|1
    0|0
  • Bende Şırnak ta yaptım askerliği mi korkma orada askerler yalnız gezmez tabur ya da bölük halinde hareket eder. 26 nci Tümen mi neresi yeri ?

1|0
    0|0
  • Allah Yardımcısı olsun

1|1
    0|0
  • Sağ salim gelmek nasip eder insallah

1|0
    0|0
  • Amin inşallah.

1|0
    0|0
  • şimdi ben askerligimi daglıcada yaptım ve uzun süre orda kaldım insan ilk giderken tedirgin oluyor fakat daha sonra oraya alışıyor Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz gönlünü ferah tut

1|0
    0|0
  • Bende silopiye geldim şimdilik sıkıntı yok polis asker sırt sırt a veriyoruz ustesinden gelicez merak etme sen

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • İnşallah sağ salim kardeşine kavuşursun Yüce Rabbim hainlere düşmanlara sinsilere yılanşata fırsat vermez inşallah

1|0
    0|0
  • Burdaki insanlarin samimiyetine guvenme, ve sen kardesin polis veya asker olmasa aklina bile gelmeyecekti ne polis ne asker bide boyle dusun

1|0
    0|0
    • Benim sadece kardeşim değil sülalemdeki bütün erkeklee polis emin olun kardeşim polia olmadığındada çoğu kişiden daha fazla acımız daha fazla korkumuz oldu

• Biraksana bunlari allah askina 250 gunluk askerim ben hep oyledir zaten, bir karisiklik olay olmasa kimsenin aklina gelmez :)

• Amin kardesim serefsiz kopekler anca arkadan kursunsikarlar polisimize askerimize

1|0
    0|0
  • Allah yardimcisi olsun

1|1
    0|0
  • Amiin. Allahü teala muhafaza buyursun onları. Düşmanların da tuzaklarını başlarına geçirsin inşallah

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım orada özel harekatçı evet gerçekten karışık Allah yardımcıları olsun

1|0
    0|0
  • Allah yardimcisi olsun

1|0
    0|0
  • allah kavuştursuuun inşallah sağ salim gelir evine

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • Akpye oy ver oy ver sonra rabbi rabbi rabbittir o rabbit

0|1
    3|1
  • Her gün dua ediyoruz zaten
    Ama sen kardeşin gidincemi hatırladın oraları😯

0|0
    0|0
    • Bu söylenir mi emin ol bizi bizden daha iyi anlayan olamaz tamam mı? Kardeşim polis olduğu için her zaman aklımızda oluyo tüm polis ve askerler. Onların ailelerinin neler yaşadığını bizden iyi hiç kimse bilmiyo bilemez Yakını akrabası olmayanın aklına gelmiyo çünkü kendi canından biri yok orada. Ben burada dua isterken lafı çarpıtmanın bir anlamı yok şimdiye kadar keşke siz dua isteseydinizde ben de bu duaya katılan olsaydım

• Çarpıtmadım bee
      Sakin ol biraz hem benim hiç kimsem yok oralarda

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah korusun hepsini

1|1
    0|0
  • 🙏🏻🙏🏻

1|0
    0|0
  • Umarım kötü bir şey olmaz :(

1|1
    0|0