Dostum en yakın arkadasım, hayalimi caldı?

arkadaslar otuz yasında bekarım. saglık gorevlısıyım hastanede calısıyorum. belli bir gelirim ve iki odalı bekar evim var. esyalarım ikinci eldi iyice eskidiler. yenilerini alacak gücüm yoktu para biriktirmeye basladım.
ortam da sohbet ederken, hayalimki esyalardan bahsederdim hep. size kucuk ve sacma gelebilir ama, benim istedigim sırf buyuzden para biriktirdigim seydi evime yeni esyaları almak.
dostum dedigim kısı bu aksam evin cagırdı bir suprızım var dedi. gittim. benım sectıgım telefonumda fotolarını sakladıgım almak ıstedıgım koltukların aynısını almıs. duvara unıte yaptırmıs benım cizdigimin aynısı. kagıt kaplatmıs duvarı aynısı..
ve kendi fikriymiş gibi gözüme baka baka anlattı.. hiçbişey diyemedim. esya almak istedigini bile bilmiyordum.. ben simdi bunları alırsam ondan özendim de aldım veya kıskandım gibi olacak. subatta param tamamlanıyordu ve alabiliyordum hepsini.
simdi ne yapacagımı bilmiyorum tavrı hiç hosuma gitmedi. kendi fikri gibi gözüme bakarak anlatmasından ben utandım o utanmadı ve ilginc geldi.. cok güzeller güle güle kullan dedim kahvemı içtim eve döndüm.. bunu yaptıgı için cok üzgünüm..
nasıl davranırdınız yerımde olsaydınız?

Güncellemeler:
:((((((((((

0|0
28

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...