Kilo vermeyle ilgili tavsiye?

Arkadaşlar gerçekten artık depresyon sınırına geldim gerçekten bişeyler yapmam lazım, özünde kendine çok güvenen ve çok sosyal bir insanım ama fazla kilolarımdan dolayı özgüvenimi her geçen gün daha da kaybediyorum, 3-4 aydır yediklerime çok dikkat ediyorum unlu bişey yemiyorum ve 9 kilo verdim, artık kilo vermem yavaş yavaş duruyo gibi ve kış geldi iştahım açıldı gerçekten zorlanıyorum şu an 70 kiloyum ve sağlığım açısından olmam gereken kilo 58 yani 12 kilo daha vermeliyim, istikrarlı bir insanım diyet yapıyorum hep sorun orada değil sorun şu ki artık motivasyonumu ve kendime olan güvenimi kaybettim, dışarı bile çıkmak istemiyorum, spor yaparken aynada kendimi gördüğümde çok üzülüyorum, nasıl motive olurum psikolojim çok kötü

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 17 kilo vermis biri olarak soyluyorum ki, kiloyu neyden aldigini bul oncelikle.

1|0
    0|0
    • Bulmam için tavsiye edebileceğin bişey var mı yoksa deneme yanılma olarak mı?

• Az uyuyuan bir insanım her sabah yarım saat yürüyüş yapıyorum, yürüyüşe ancak bu kadar vakit ayırabiliyorum, haftada iki kere de cardio yapıyorum sarkma olmasın diye, genelde de soğuk suyla yıkanırım ama tavsiyene uyup ılık suyla yıkanıcam duştan çıkarken de soğuk su tutucam kendime, meyve az tüketiyorum meyve ve sebzeyi artırsam iyi olacak daha çok tavuk mantar falan yiyorum, sebzeye ağırlık vereyim, teşekkür ederim

• meyveye sebzeye agırlık ver. beyaz et ye. dustaki su önemli eti sıkıslastıran oydu bende, buna eminim. cunku baska hiçişey yapmadım. sen benden uzunsun ayrıca ben 162yim.
      benden cok daha iyi olacagına eminim. allah yardımcın olsun.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kilo vermek hep aynı hızla ilerlemez. Özellikle başlarda çok hızlı verirsin. Diyetini değiştirmeni öneririm. Diyet de değil de aslında, sağlıklı beslenmeyi öğrenmelisin. Bu uzun soluklu bir iş çünkü. Egzersiz de yapmalısın. Sadece diyetle bir yere kadar.. Ama diyetsiz de olmaz onu da unutma.

1|0
    0|0
    • Her sabah yarım saat kadar yürüyorum, okula giderken evin önündeki duraktan otobüse binmek yerine yarım saat yürüyüp öyle biniyorum ve haftada iki kez de cardio yapıyorum ama artırıcam sporu saol

• Çok hareketsiz değilsin. Kardiyo seni çok ileriye taşımaz söyleyim. Kas kütlen ne kadarsa o kadar yakarsın. Söz gelimi 5 dakika ip atlamak sana 20 dakikalık kardiyodan daha faydalı olur. Beslenme bu işin %70 80 i, sağlıklı yağları kullanmalısın mutlaka, gerekli vitamin ve minarelleri almalısın. Bir ton başka bir şey. Yüksek doğal yağlı, düşük karbonhidratlı bir diyete geçmeni tavsiye ederim.

• www.kizlarsoruyor.com/.../a42872-spor-yapmadan-20-kilo-vermek-zor-degil 9 kilo verdiysen bu seni hırslandırması lazım sonuçta birşey başarmışın

0|0
    0|0
  • ekmek türü şeyleri kes ekmek pilav bla bla et türü ye balık türü ye bunlar yag yakmaya bire bir spora devam yemek saatlerini ayarla 8 saatten fazla uyuma 1 aya 5 6 kg gider salata cok ye ve elma

0|0
    0|0
    • Soruda 3 aydır ekmek yemediğimi söylemiştim hatta sadece ekmek değil buğday içeren hiç bişey yemiyorum, elma sevmiyorum çok ama yicem yine de, saol tavsiyelerin için

• elma cok ye görmemişim onu salata balık et türü cok ye genelde düşünürler kg yapar diye ama alakasız et acayip yag yakıyor tabi abartmadan

• Not ettim bunları teşekkürler

• Kilolarını bana verebilirsin. Kaç para 1 kilo

0|0
    0|0
  • Özele gel istersen yardmcı olablrm motivasyon knusnda

0|0
    0|0
  • az ye :D

0|0
    0|0
  • bir diyetisyene gitmeni kontrollu kilo vermeni oneririm. Yoksa sağlığın açısından iyi sonuçlar dogurmayabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbul Avrupa yakasındaysan sana bir diyetisyen söyliyim annem sporsuz 3 ayda 13 kilo verdi hemde öküz gibi yiyerek fiyatıda çok uygun

0|0
    0|0
    • Anadoludayım ama geçerim karşıya sorun değil

• Yeniköy onkoloji merkezinde menşure var diyetisyen. önceden ara istediği tahlilleri öğren yaptır git. sonra bana dua et eğer harfiyen yaparsan çok faydasını görürsün.

Yükleniyor...