Beni neden kimse sevmiyor?

ben 19 yaşında iyi niyetli genç bir kardeşinizim, yaşıtlarım etrafında bir sürü arkadaşla ortamlara akarken ben şimdiye kadar hiçbir şeye davet edilmedim, zaten doğru dürüst bir arkadaşımda yok, hani okuldan felan bir iki kişi var ama gerçek dost değil işte, oturup adam gibi dertleşeceğim biri yok, sevgili desen zaten hayatımda sadece bir sevgilim oldu oda cocuklukta ciddi birşey değildi yani olmadı sayılır, beni gerçekten seven bir kız olsun çok istiyorum, onu hiç bırakmayayım. dost mevzusu neysede bir sevgiliye çok ihtiyacım var

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Çevreni genişletmelisin. Ve aşk işi kısmet. Ne zaman çıkacağı belli değil. Benimde şu zamana kadar sevgilim olmadı ama elbet bir gün çıkacak.

1|0
    0|0
    • Çevre nasıl genişlerrr😔

• Sosyal faaliyetlere katıl. Hem eğlenirsin hemde yeni insanlarla tanışırsın. Asosyal olma. Arkadaşlarının da arkadaşlarıyla tanış.

• @Sweetangel45 Bazı konularda cevaplarını okudum gerçekten doğru şeyler söylemişsin. Senden öğrenebileceğim şeyler var diye düşündüm :) Buradaki çoğu insandan farklı olarak boş laf etmiyorsun en azından...

• beni de pek seven yok. çünkü farklıyız asosyal değişik tipleriz biz. insanlar senden yararlanabileceği bişey yoksa sevmezler takma yani bu kadar

0|1
    0|0
    • Aynen aslında konuşkan bir insanımdır ama sosyal çevre çok önemli, olmayınca böyle oluyor işte

Erkekler Ne Diyor 1

• Tamamen ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...