Muhendis bayanlara bakis aciniz nasil?

Vay be , helal olsun, muhendis ne meslekmi, bayanlara yakismiyor vs. Dusunceleriniz ne oluyor? Karsinizdaki veya tanistoginiz bir bayanin muhendis olmasinda?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Meslegi iyi olan her bayana saldırırlar. Ben 1 yılda kaç davaya girdiysem rakibim hep erkek avukattı. Sen kadınsın ezip gecerim havalarındalardı. butun erkeklerin beni ezme cabaları vardı. Bayan avukatlar şöyle böyle..

İstisna yok. Bütün erkekler kariyeri olan bayana düsmandır.

3|1
    0|0
    • Teşekkür ederim

• @boksörünüz ateistim :) yo gayette gel karşıma seni döverim benzetirim hicbir farkımız yok

• Senin inanmadığın Allah seni yaratmış olamaz mı ateist ol ama önyargılı olma. :D Farkımız yoksa eğer karşına gelmeye korktum. :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Hakkını gerçekten veren mühendis bir bayan ise saygı duymak gerekir, şahsen bir makina mühendisi olarak henüz o denli zeka sahibi birisi karşıma çıkmadı, hep işi elinin ucuyla tutanları gördüm, bu da pek hoş bir durum olmuyo açıkcası, lakin okurken görmüş olduğum bir kaç örnek baş döndürücüydü, kadında zeka en sevdiğim şeydir, zeki olmasını görmek yönlendirdiğini bilmek çok hoş oluyor... mühendis denilen kavram türkiye şartlarında tam olarak değerini bulmayan işverenlerin bile sadece ismini kullandığını imzasını kullandığı bir meslek halinde şu an , onun için çoğunlkla üzülüyorum, eğer iyiysen işinde değerin biliniyor orasıda ayrı bir güzel tabii ki :) iyi ve başarılı bir mühendis olursun umarım mühendissen tabi ya da öğrenciysen 😊

0|0
    0|0
  • Elini sallasan mühendise çarpıyor zaten. Malesef eskisi kadar gözde bir meslek değil.

0|0
    1|0
  • Bu yazacaklarim belki bir cok kisiyi rahatsiz edebilir ama ben daha isi mühendisliği gercekten bilen, mesleginin yasadan mevzuat dan ibaret olmadiginin bilincinde olan, teknik donanim ile yersel degil genel cözüm üretme mantigi güden bir bayan mühendis görmedim. Daha dogrusu insaat veya harita mühendisi görmedim diyelim daha dogru olur. Bire bir DSI ile ic iceyim Türkiye nin en büyük insaat sirketlerinden birinde Kesin Hesapci olarak çalışıyorum ve bayan mühendislerden cektigimi bir ben bilirim bir de Allah...

0|0
    1|0
    • Meselaa?

• Mesela daha gecenlerde yeni fiyat yapmak istedim bir tane analizleri yaptim fiyat endeksini cikardim K katsayi denilen bir olay vardir bunlarin yaninda. Cok detaya girmek istemiyorum. Sözleşme deki poz tanimini genel olarak degil, kendine göre yorumladigi icin tüm hesabimi cizdi kabul etmedi. Bende fen isleri yüksek kuruluna dilekce verdim sikayetci oldum hoopp iki hafta sonra bir yazi geldi. Hesaplarin dogru olduguna ve sözleşme iceriginin genel olarak degerlendirilmesine karar verilerek istedigim fiyati aldim...

• aksine kadınlara amirlik ya da bu tip işleri hiç yakıştıramıyorum.
    talimat vermek kadınlara göre iş değil.

0|0
    1|0
  • Ne mühendisi olduğuna bağlı, gıda bilgisayar ziraat endüstri çevre bunlar normal

Makina jeoloji petrol elektrik bunlar biraz tuhaf olur :)

0|2
    0|0
  • Yakışır..

0|0
    0|0
  • Çok seksi

0|0
    0|0
  • Muhendis olarak bakiyorum.

0|0
    0|0
  • İşim gereği çok önemsemiyorum... Çünkü yanımda, azgın fırtınalarda gözünü ufka dikmiş dişi bir kaptan var.

0|0
    0|0
  • mühendis te ne mühendisi

1|0
    0|0
  • bacımlar

0|0
    0|0
  • Ne kadar mühendis bir bayan.

0|0
    0|0
  • 73 derece aciyla bakiyorum onlara

0|0
    0|0
  • birsey hissetmiyorum, meslektasim deyip geciyorum

0|0
    0|0
  • O kadar hesaba kitaba değecek bir işmi kararsızım

0|0
    0|0
  • Ne kadan bir mühendis kız derim

0|0
    0|0
  • onlar mühendis değil çapkınlar diyorum

0|0
    0|0
  • on numara...

0|0
    0|0
  • Mutlu olurum çünkü bende mühendis olucam.

0|0
    0|0
  • Biyiklariyla kamufle olan kiz ogrenci aklima gelir hep

0|0
    0|0
  • İyidir hoştur.

0|0
    0|0
  • çok güzel

0|0
    0|0
  • Iyi hatun derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesleklerin cinsiyetide mi olurmuş sapıttınız artık . Ben de genetik mühendisi bir kadınım utanayım mı?

0|0
    0|0
  • Elini sallasan bir mühendise çarpıyor valla

0|0
    0|0
  • ben mühendisliği bıraktım inş tamamen kurtulucam ve eğer başarılı olduysa o cümleyi kurarım yani sonuna kadar gitmiş iyi yere gelmiş derim. Ama diğer yönden bu durumu abartmam çünkü diğer mesleklerde zor mühendislik öyle çokta abartılcak gibi değil aslında. Puanları yüksek, okuması zor ama aynı durumda olan başka mesleklerde var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...