Zenginler neden görgüsüz ve tiki?

Başlıgı öyle açtım ama genelleme yapmıcam merak etmeyin.

Bugün bir mekana gittim öple yemegi yemeye. Mekan lüks sayılıyor. Ama bence çok da lüks değil. gayet doyurucu bir pizza ve kolaya 26 lira verdim.

Etraftaki tipleri bir görseniz. Kız günes gözlügünle oturuyor ''yhaaa kızııımm noldu biliyoo mosoon?'' diye bir seylar anlatıyor arkadasına.

Bir hanım ablamız var köpekle girmeye calıstı mekana. O da tiki.

Erkekler böyle bir havalarda. Elde telefon, cüzdan, araba anahtarı, marlboro tutarak mekana girmeler. ya nasıl tutuyorlar anlamıyorum kepçe gibi eli var adamların.

Bunun adı görgüsüzlüktür arkadaslar. Her zengin böyle değil. O mekana herkes gidebilir. Benim de arabam var, benim de iphone'um var, ben de marlboro içiyorum ama elimde tutmuyorum. Kasıntı değilim, zengin de değilim. Garsonlarla muhabbeti kurdum hemen. ''Kardesim siparisimi anladın mı yoksa tiki kızlar gibi agzımı yaya yaya mı siparis veriyim'' dedim gülüyor :)

ya o görgüsüz tikilerin. Neden bazıları öyle?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• karakter meselesi iste var öyle dengesizler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zenginden kastın 26 liraya pizza yenen yerlere gitmekse senin vizyonun dar. Ne zengini amk? Millet fukaralıktan 20 lira para harcamayı zenginlik sayar olmuş

0|0
    0|0
    • Al iste gorgusuz kıronun teki. Mekandaki tipleri soyluyorum ben kafa basmiyor mu ya

• Zengin oldukları sonucuna nerden vardın? İki araba anahtarı olması zengin olmak anlamına mı geliyor?

Yeni nesil komple embesil, ne türkçeleri düzgün, ne bir kültürleri var, leş bir 2000'ler nesli yetişiyor
      üstelik. 5 yıldır yurtışındayım, Periscope'da bazen bakıyorum bizim türklere gençliğin türkçesi rezalet komple. 'Napıyosunuaaaz' diye konuşan var ağzına kürekle vurasım geliyor. Bunun zenginlikle bir alakası yok varoşlar da böyle.

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah çok verip azdirmasin az verip aratmasin lafi bosuna söylenmemis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cahilliklerinden. Ama olayın özü şu. Çok lafta yalan çok malda haram oluyor. Hangi zengin zekasıyla bilgisiyle gorgusuyle hayat tecrubesıyle zengın olmuş. Hele de Turkiyede. burada zengin olmak ıcın uyuşturucu kadın silah ya ona benzer şeyler satacaksın. Allahın çobanı 3 paket eroinle başlayıp on senede multi milayarder oluyor. Sen bu adam ne bilgisi ne görgüsü beklersin. Ya da çocuklarına ne ogretebılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...