Kesin daha önce düşünmediniz :D?

Ya hepimiz bir aktörsek, senaryo önceden yazılmışsa... Bazılarımız iyi, bazılarımız ise kötü olup rolünü beceremeyen aktörlerse. Tv'de izlediğimiz aktörler ise aktörün aktörü ise bu durumda ne yapmak lazım ve bu filmin senaristi burada ne anlatmak istemiş? :D

Hadi bakalım en iyi cevaba EİG :D

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Okudum ama tek kelimelik bir anlam bile cikartamadim eig icinde degil canim sıkıldığından ötürü yaziyorum bildirim kalabaligi icin k. bakma bugun boyle idare edin beni :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi canım rolünü en iyi oynayanlar Altın Hurma ödülünü alıyor cennette

0|1
    0|0
    • ya bu dinle ne alıp veremediğiniz var?

• Ula senaryo onceden yazilmissa diyon. Aktorsek diyon. Sen ya ateistsin taştaş yapiyon burada ya da muslumanliktan haberin yok. Sonrada espri yapınca awww aww ne aww

• Olum he he konuşma :D Manyak kendi kendine tribe giriyon. Söylediklerimin arkasındayım ben sorduğum soruda dalga geçmedim düzgün birşey sordum az düşünebilsen anlayacan. Benim burada anlatmaya çalıştığım senarist yazdığı senaryoyu kendi biliyor zaten. Kimlere rol vereceğinide yazmış. Burada önemli olan düşünmek. Cevap verirken atlama hemen a. q

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• http://i.hizliresim.com/1DWjjB.jpg
    .
    .
    noliyyyyyyyyy ya neden kestiniz

0|1
    0|0
  • Senarist senaryoda aktörün kötü oynayacagini bilerek yazmissa. Kotu oynadigi icin aktore kizabilir mi. O senaryoyu yazan kendisi ve aktorleri taniyan kendisi.

0|0
    0|0
    • Tabi ama aktöre nasıl oynaması gerekiğini anlatmış :D Fakat yine de beceremiyor, belki de becermek istemiyor

• Haa kesinlikle katiliyorum bu dedigine Müslümanlık hristiyanlik vs. yani dinler olmasa bu dünyadaki kaos kendi kendini yer bitirirdi. Benimde inancim var kardesim merak etme. Iyi geceler tekrardan.

• İyi Geceler :D

• Ferdi gencebay nasıl bir nik ya bir sonraki hesabını ahu balkan diye açacaksın diye tedirginiz sitecek. Bu da bir senaryo, eig'yi de al başına çal ayol ya.

0|0
    0|0
    • ya hiç değilse dikkat çekiyo :D Sen ya ateistsin ya da düşünmeden konuştuğun için iki kişilikli, özenti, gevşeğin tekisin. Which one :D

• Filmi kim izliyor.: )

0|0
    0|0
Yükleniyor...