Müslüman, lar Neden Böyle?

Şimdi arkdaşlar okulumda sürekli olan muhabbet biz müslümanız biz şöyleyiz bilmem cart curt herkes kapanmalı allah şöle demiş falan neyse adam gelip islamı osmanlıyı savunuyor onu bunu kapalı kızları ama gel gör benim çevremdeki arkdaşlaırmdan tutun konuştugum sohbet ettigim kılzara ölüp bitiyor? ee sen hani islamcısın müslümansın layik oldugun kapalı carşaflı kızlara gitsene? ne diye sohbet kurmaya çalışıorsun? sen osmanlıcısın islamcısın? sosyalist komünist liberal cumhuriyetci bu siyasi ideloji, deki insanlarla senin ne işin olabilir? islam vb şu bu dersin konu yaşama kadınlara yaşam tarzına geldigi zaman cumhuriyet şöyle sosyalsitim özgürlük iyidir ya az layğinizi bilin

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen onlarin dediklerine değil yaptiklarina bakmalisin.. neden ciddiye aliyorsan?

0|0
    0|0
    • cünki rahatsız oluyorum.

• Ha soguda olan sana olsun :)
      Bende muslumanim gorsen belki musluman demezsin.. ama inancliyim.. ve benim ne yaptigim ne giydigim..
      Kime ne..
      Inlar yuzunden ben imanimdan olmam

• Tesekkurler eig icin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• osmanlıyı zaten hiç açmasınlar, en büyük rezillikler orada.. mesela saray oğlanları.. yalız ben anlamıyorum, neden din diyince örtünmek geliyor akla. kadına sen kapanacan demek için mi inmiş bu din ben anlamadım ki...

0|1
    0|1
    • oğlancılı meşhurdur osmanlıda bir vikipediye baksınlar :D

• Sadece acıyorum...

• kadına ziynetlerini helalinden başkasına göstermeyeceksin, erkeğe de gözünü haramdan alıkoyacaksın diye anlaşılan direkt olarak Kur'an ayetleri var. Dinin kaçta kaçıdır örtünme o başka mesele haram yememe, kul hakkı, sevgi ve saygılı olma ve daha birçok konu var elbette Allah'ın insanlardan istediği ama işte örtünme dıştan gözüktüğü için çok konuşulagelen bir olay halini aldı sanki tüm mesele oymuş gibi oldu. ne tüm mesele örtünmede ne de örtünme Allah'ın emri değildir demek doğru

• İslam mükemmeldir müslümanlar değil bende bıktım bu tiplerden

1|0
    0|4
  • kes sesini be!!! dini karistirma! en temiz en guzel musluman dinidir ama o kisinin kisiligi oyleyse dinin ne sucu var!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Olum bunlar namus diye bir yerlerini yırtan ama tecavüz edilmiş kız gördüğünde oha zarı yok bunun artık bir kere de ben tecavüz etmeliyim diyen insanlar, Alalhları çükleri kalkana kadar. Elazığda bir köyde 14 yaşındaki kıza tecavüz etmeyen kalmamıştı olayı hatırlayın ve Akp oyu kaçtı tahmin edin. Değerlerini sevdiklerim.

1|2
    1|1
    • demek istedigim işte deli ediolar :@

• :-) bak arkadas sen yazdikalrinda bile aslinda acik ediyorsun herseyi duzgun kapali durust namuslu kizlara gitmemis de senin cevrendeki acik sacik onla bunla konusan insanlara gitmis konusmaya sence herkes kapali duzgun olsaydi bu sorun olurmuydu sozlerinde hakli arkadaslarin fakat Nefisleri istwr istemez oralara kayiyor seytan en cok dinine sahip cikmaya calisan insanlari yoldan cikartirmis bunu bilmiyormuydun.

1|0
    1|3
    • o arkdaşlarım düzgün insanlar direk namususz kaşar kısaca fahişe damgasını vurdun sen giyimi ile yaşam tarzı ile insanların karakterine laf söyleme.

• islamın ile takıl

• sende hangi dinle takiliyorsan devam et sicak ortami cok sevdigin belli.

• Müslümallarin tamami böyle degil mi? Din Iman derler ama tüm tecavüzcüler onlardan cikar.

0|0
    0|0
  • Git araştır bizim dinimiz çarşafla dolaşın demez örtünün der :)

0|0
    0|0
  • Onları safına katmak için önce tanışmak ilişki kurmak sonra İslami düzene çekmek için.

0|0
    0|0
    • doğru arka sıarada telefondan p*rno izlemek karı kıza laf etmek kendi saflarına çekmek oluyo :D

• Hepimiz müslümanız ama bu kadar seye gerek yok bence

0|0
    0|0
  • 1-bir kişiyi görüp komple müslümanlara sallamamak lazım
    2-müslümanlar kapalılara gitsin anlayışı yanlış zira Allah'a teslim olan biri evlilik dışı herşeye kapalı olmalıdır illa açık giyinen bir bayana karşı değil hakkıyla tesettür taşıyana karşı da mesafeli durmalıdır
    3-son olarak genel birşey ama birinin mensubu olduğu dinin ne olduğunu kişinin yaptıklarından öğrenmemek lazım. Zira din insanların yaşayışlarıyla ortaya çıkmaz tam aksine insanların yaşayışları dine uygun olmaldıır o yüzden birini yargılamak için mensubu dine uyup uymadığını sorgulamak için önce o dinin ne olduğunu bilmek gerekir

0|0
    0|0
    • 1 kişi dedigin senin 40 50 kişi okulda

• din öyle davranın mı diyor sence o 40-50 kişiye

• İlk önce sen kendinden bahsetsene

0|0
    0|1
Yükleniyor...