İçime kapanık biriyim aşmak istiyorum ne yapmalıyım sizce?

Herkes bu durumun ukala kendini beğenmiş gibi bir izlenim bıraktığını söylüyo halbuki içime kapanık çekingen biriyim insanlarla iletişim kuramıyorum kurduğum insanlar var ama onlarada çok netim yani bir konuda ne tölerans nede tahammül asla olmuyo yalnız kalıcam bu gidişle arkadaşlar ne yapmamı önerirsiniz? Bide bende şey hani güç aldıığım biri olmayınca kendimi gösteremiyorum çok saçma ya nasıl atlatıcam

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Birak daginik kalsin bosver gamsiz ve rahat ol ;)

0|0
    0|0
    • Nasıl böyle olabilirim bir bilsem 😞

• Takmayarak şu ne demiş bu şunu demiş bunlari hayatinda önemseme icinden ne geliorsa öyle davran başkasi olmaya calisma olamayacaksin.

• Tabikide başkası olmak istemiyorum zaten ama tabularımı yıkmam lazım yoksa çok manyak biriyim ama yansıtamıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Yaninda samimi oldugun biri olmadan bir ortamda baskalariyla konuşamıyorsun? Bunun çaresi insanlarla iletisim kurmaya zorla kendini. Sacma olsun bosver yuzun kizarsin umursama. Mesela sen dolmusta inecek var da diyemiyor olabilirsin dogru mu? Bende de vardi biraz. Ama syrekli insanlarla ic ice ola ola geciyor bu durum. Yazin hep evde olunca artiyor çekingenligim. Yani insanalrin arasina karis sosyal ol. Biraz esnek ol insanlara karsi. Sonucta herkes senin gibi dusunmek zorunda degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabırlı ol kasma zamana bırak

0|0
    0|0
  • İntihar et

0|0
    0|0
  • paxera 30 mg

0|0
    0|0
  • Sana bir power supply gerekli.

0|0
    0|0
  • Gez dolas sosyalles

0|0
    0|0
    • Sosyal biriyim ama konuşmuyorum sadece varım öyle

• Görsün

• Burdan olmaz mesaj atabilirsin anlatirim istersen sana tavsiyem surekli sevdigin seylerle ugras

• Kişiliğin bu. Ya da senin ilgini çeken konuşmalar yapmıyorsundur insanlar ile.

0|0
    0|0
  • özelden yazabilirsen yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. yaşam koçuyum :)

0|0
    0|0
  • Ayni ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kapa gozlerini tum hayatini düşün seni zamaminda ezen birileri olmustur, onlari kendini herseyi affet ve senin hakkinda birseylerbdusunen insanlarin cani cehenneme de :) once sem kendine inan gerisi gelir, ayrinti istersen mesj at

0|0
    0|0
    • Evet affedemediğim şeyler var inan ondediğini denedim o kadar zor ki benim için affetmek

Yükleniyor...