Cirkin insan yoktur olamaz katiliyormusunuz?

Hic kimse cirkin deildir Seytan kadar siz amellerinizle kendinizi cirkinlestiriyorsunuz ben Allaha ne kadar yonelirsem ne kadar rabbime uyduysam rabbim beni begenmeyen insanlardan cok daha guzellestirdi simdi herkes benim guzelligimden bahsediyor cirkin insan yoktur Allah herkesi seviyor ona ibadet edin onun icin dua edin mutlaka guzellesirsiniz hangimiz dogdumuzdaki gibi kaldik lutfen bakin cogu cocukta besmele cekilmeden halvet yapilan cocuktur onlar seytanin cocuklaridir ona itaat ederler dikkat edin ona uyanlar daha cirkindir insan oldurenler cirkindir cirkin is yapan Allah a ibadet etmeyen insanlar seytana benzer bu sozlerimi unutmayin Allah in selami uzerinize olsun

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• evet haklısınz. rabbımzn cemıl ısmı her ınsana yansır. ama kımıne cok kımıne az. kalbının guzellıgı yuzune yansır derler hep. gercekden oyle bncede. ınsanın ahlakı guzelse sıması tum uzvuda guzel oluyor. rabbım nurlandırıyo :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burdaki cirkinlik ya da guzellik dis gorunus degil degil mi?

0|1
    0|0
    • elbette sadece dis görünüş değil ic olarakta oyle Allah herkesi kalbine gore sekillendirir bir tane kendini bilmez satanistmidir ne oldu belirsiz birisi sacma sapan bisey yazmis bende acikliga kavusturmak niyetiyle yazdim bunu

• helal sana :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...