Aklınız nerde anlamıyorumm. Okuyun hak vereceksiniz?

Şimdi bunu yazacam birileri atlayacak hemen sazan gibi... ya , hem bu ülkenin bir yerlere gelmesini , başkalarına karşı dik duruşumuzu göstermemizi istiyosunuz hemde birkaç adım atılınca geri çekiliyosunuz. Bir kere bu vatan dinin temelidir. İnanç olmadığı sürece kurtulamayız bilin bunu ama son zamanlar da öyle insanlar gördüm ki adamlar H. z muhammed ile çay, H. z İsa ile eroin içme sevdasında.
Bu vatan sizin gibi soytarılarla kurulmadı bilin bunu, gevşeklikten vazgeçin, aklınızı kullanın, adam olun. Sanal alem denen mikrop, tamamen sizi kuklası etmiş. O ne derse yapmak zorundasınız. Kırın zincirlerinizi, koparın bağlarınızı. Tamam kullanın, kullanmayın demiyorum ama yararlı şeylere kullanın. Zinadan kaçının. Sürekli uğraş içinde olun. Okumamış olabilirsiniz herkes okuyup bir yerlere de gelecek değil tabi ama en azından birilerinin ihtiyacını karşılamaya çalışın. Boş olmadığınızı, hala ayakta olduğunuzu gösterin. Elektronik işlerle uğraşın mesela. Ziraa 8 sene sonra çok lazım olacak. Kitap okuyun. Sürekli kendi dünyanızda kalmayın,çaktırmadan komşunun dünyasını gözetleyin bakalım ne olup bitiyo. Onda olupta sende olmayan ne? Sonra niye param yok, niye devlet böyle, şu niye şöyle oldu diye gereksiz yere isyan etmeyin.Çünkü ben bu halinize çok gülüyorum. Sırf sizi gördükçe gençliğimden utanıyorum. Mesela gecenin bir yarısı içip içipte el aleme artistlik yapıp, kendini sahiden birşeymiş gibi göstererek ayılar gibi böğürenlere, kızlar ne kadar da deliyürek bir erkek demiyorlar, GERİZEKALI diyorlar. Ben de A. kodumun evladı diyorum. Sizi doğuran o çok kıymetli, eli öpülesi kadınların hiç mi değeri, namusu yok. Ot gibi yaşamak hoşunuza mı gidiyor? Biraz sevdirin kendinizi. Ayrıca kızlar da paralı koca aramaktan vazgeçsinler.Öyle bütün gün evde oturup, gençliğinde apaçinin biriyle sevgili olup, sonra da bizlere yanaşmaya çalışmasınlar. Kariyer yapmışsam, kültürlüysem, eşiminde öyle olmasını isterim. Geri kalan kızların da evlendiğim kadına bakarak kıskanması hoşuma gider. Bırakın dilenci gibi yaşamayı. Efendi siz olun :D

Güncellemeler:
Ne kadar boş bir millet olduğumuz bu şekilde belli oldu. Uyanın, TÜRK'lük bu değil. Herkes vücut yapma, karı kız düşürme sevdasında. Biraz utanın ve kendinize gelin. Soruya bak yaa :D Squat itici durur mu? ya senin kendinin bir çekiciliğin yok ki squat itici dursun :D

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aklım sitedeki kızların memelerinde bunu okuyacak halde değilim, tekel büfedeyim şu an. Ehehe

0|0
    0|1
  • aмnk 800 yıldır inançla yönetmişsin vatanı bir boк olamamışsın siкimsoniк bir tırnak makasını çakmağı bile ithal ediyosun eğitim hukuk sağlık sistemin çökmüş cemaat kandırmış ergenekon kandırmış imralı kandırmış doların 3 tl benzinin 5 tl ekmeğin 1 tl memleketi suriyeli hırsızlarla doldurmuşsun yıl 2015 tezek yakmaktan bahsediyosun askerlerin ırakta suriyede abd nin keyfine şehit oluyo doğuda sokağa çıkma yasakları olağan üstü hal var sen kalkmış iktidar yalakalığı yapıp millete sallıyosun bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın en güzel örneğisin vesselam

0|0
    0|0
    • Hadi ya ordan cahil. Ak partili değilim ben bir kere bu bir. İkinci diğer ülkeler nasıl çok büyük oldu sanıyon? Biz sonradan görme, özenti ama bu şekilde kendini bir b*k sanan milletin tekiyiz. Sende yiyip, içip, s*çanlardansın herhalde. Kendine faydan yok ki ülkeyi nasıl olsun? İşte senin gibiler yüzünden bir b*k yapamıyo bu ülke

• peki canim kardesim sende inandigin sekilde yasa bende inandigim sekilde yasayayim eninde sonunda birimiz pisman olurken birimiz sevinecek bunuda zaman gosterecek

• Eyvallah iyi geceler.

Yükleniyor...