20 Yaşındayım tipsizim ve hayatım b*k gibi?

Başlıktanda anlayacağınız üzere 20 yaşındayım ve inanır mısınız hiç sevgilim olmadı. Kimden hoşlandıysam hep reddedildim bıktım ya böyle yaşamaktan. Tüm arkadaşlarım sevgilileriyle buluşmaya giderken ben evde oturup mal mal bilgisayar oyunları oynuyorum. Sokakta çifteri görünce deli gibi kıskanıyorum. Daha bugün uzun zamandır hoşlandığım bir kıza açılmak istedim ve her zamanki gibi yine reddedildim. Bu dünyada çirkin olarak doğmuşsanız hayat sizin için cidden çok zor olabiliyor.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme, o kişi seni bulacaktır.

0|0
    0|0
    • Bundan sonra hiç ümidim kalmadı çok kötüyüm şimdi ağlıycam neredeyse yeniyim zaten az önce açtım hesabı içimi dökmek için

• Adalet değil ama çok iyi insanlar da var.

• Bu iyi insanlar beni bulmuyor nedense

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de iyi giyinerek denemelisin? Kadınlar her zaman tipe bakmaz, giyim de önemlidir..

0|0
    1|0
    • ne giyinmesi ya arkadaşlarım bile benimle dalga geçiyorlar tipsizim diye :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben senle evlenirdim ama 5 yaş küçüksün benden

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Üzülme ileride herşey değişir sen şimdilik meslek sahibi olmaya bak kardeşim güzel kazançlıysan birde karakterin sağlamsa raabbim hayırlısını çıkartır karşına takma sakın

0|0
    0|0
  • ya kardeşim önce. berbere git. kaşları hafif aldır. ip çektir kirli bir sakal bırak. saçları hafif dik. birde araba yap sana düşmeyen kız olursa beni bul

0|0
    0|0
    • kardeşim kaşlarda filan sıkıntı yok araba hikaye zaten.

• kardeşim 10 bine felan güzel arabalar var. peugeot 106lar felan bu devirde şart araba

• öğrenci adamım nereden bulayım 10bini ben

• Ne tesadüf

0|0
    0|0
Yükleniyor...