Yüce Rabbimizin emrettiği tesettürü ve bütün müslüman olan kadınlarımızın ona uyması gerek?

Yüce rabbimizin emri olduğu halde neden bu sitede tesettürle dalga geçiyorlar, Müslüman kadının kalkanı tesettürüdür. Ama bu sitede öyle değil çok zoruma gidiyor. Biz nasıl açık olan kardeşlerimize saygı duyuyorsak, onlarda bze saygı duyması gerek değilmi haksızmıyım :(

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence tesetturlu olduğunu iddia eden birtakım bacılarımız tesetturle daha çok dalga geçiyorlar.

Biz tesettüre hakkıyla sahip cikmazsak onların dilinde sakız olmamız haktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dostum hersey tesettür değildir. Tesettür kadinlarin erkeklerin dikkatini cekmemesi icindir. Ama sen tesettürlü giyinip bir sürü tanimadigin ve niyeti iyi olmayan erkegin bulundugu siteye fotografini atarsan tesettürlülere leke sürmüş olursun. Biz buna kiziyoruz işte. Evet tesettür bir kalkandir ama sen kalkani yanlış yere tutuyosun. En azindan ben boyle düşünüyorum. Musluman degilim bu saygisizligimi gorduyseniz kusura bakmayin.

0|0
    0|0
    • Zaten tesettür sadece kapanmak değil, kapandığın gibi kendini günahlardanda uzaklaştırman gerek ama bu dönemde moda yapıyorlar tesettürü

• dalga gecılmesının sebebı tarz ıcn kapananlar yoksa kımsenın sorunu yok türbanla islama layık sekılde gıyınıldıgı surece

0|0
    0|0
    • Ben bu sitede bazı yorumlarla karşılaştım müslüman ama kapalılara saygısı yok yobaz gibi görüyormuş bizi ben bu konuda çok üzüldüm. altında dar paça başı kapalı bu kapanmak değil zaten

• sen takma kafana kendı yoluna bal allah affetsın gunah alanları

• Kesinlikle haklısın. Hak, belli kişilere toplumlara değil herkese verilmiş bir özgürlüktür.

0|0
    0|0
  • Kimse türbanlilara bir laf etmedigi halde sizin bu aciklarlan alip veremediginiz ne?
    Sonra birsey desek , gene magdur, gene magdur.

0|0
    1|0
  • İsteyen kapanır isteyen açılır olmuyorsa olmaz zorlamanın alemi yok ama kalkıpta bu kapalı bu açık bu böyle şu şöyle gibi eleştirilere eleştiriyde geçtim dalga boyutuna geliyorsa bu terbiyesizliktir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ALLAH rızası için kapanan insanların sonuna kadar destekçisiyim ama tarz için ya da kul rızası için kapananlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Tesettürün hakkını verin. İnsanlara kulağınızı kapatın.

0|0
    0|0
  • baskasına syagısı olmayan ınsanın oz saygısı yanı kendısıne saygısı yoktur. Onemlı olan kısılık karakterdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın tabi ki de, ben inançlı bir insan değilimdir kapalı da değilim düşünmüyorum da. adabıyla kapananlara saygım sonsuz. ama bir tarafta da kafasını kapatıp kıçını başını açan bir ton makyaj yapan kızlar var ya hani işte onlarla tabiki dalga geçerim saygı duymam.

0|0
    0|0
  • Bizden de açık olanlara saygı duymayan kesim var. Haliyle herkesin saygili olmasi gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...