Erkekler bir baksın tartışmak istiyorum gerekirse?

Burada hatta bir çok yerde diyorsunuz tek kadın bize yetmiyor biz çok eşli yaratıldık. Acaba kendi abazalığınızın üstünü örtmek için bunu daha ne kadar söyleyeceksiniz merak ediyorum hiç düşünemiyor musunuz acaba insanın doğası gereği içinde bulunan kıskançlık erkeğide kadını da çok eşli yapar diye ve anlamıyorum siz diyorsunuz biz çok eşliyiz siz bunu deyince normalde bir kadın deyince neden ahlaksız oluyor bence bu tamamen nefis ile alakalı bir durum bunu diyen erkek bana göre abazalığına sahip çıkamıyordur hayatını sadece c*nselliğe adamıştır bana göre kadında erkekte birden fazla kimseyi sevemezler 4 5 tane erkek alıpta bir kadın onu sevemez aynı şekilde 4 5 tane kadın alıpta bir erkek dördünüde sevemez ama bazılarının ruhu nefisleri kararmış işte konuşuyorlar ayrıca ben bir sürü erkek isteyen kaç tanesini idare eden kadın gördüm aynı şekilde erkekte gördüm neden hala kendinizi biz çok eşliyiz diye kandırıyorsunuz kısaca desenize nefsimiz bize ağır geliyor ondan aldatıp kandırıyoruz diye biz sevgi falan bilmeyiz diye?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi bahane, bugün okuduğum kitapta da bahsediyodu. Erkeğe mağara devri zamanlarında doğa, ava çıkan erkeğe "Önceliğin türünü devam ettirmek;olabildiğince fazla sayıda kadını hamile bırakmalısın"böyle demiş ve bu algıda o zamanlardan beri devam etmiş. Bu iğrençliklere gösterilen bahaneden başka birşey değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Konuyu neye getirdigini anliyorum. Evet olabilir ama yinede bir kadinin cok vücut dolasmasini ucuz/basit buluyorum.

0|0
    0|0
  • Nefis falan demiş, müslüman bu bunla tartışılmaz, zaten tartışacak bir şey de yok, çok eşli olan senin peygamberin bil istedim, 6 yaşındaki kızla evlenen de o.

0|0
    1|0
    • abartma istersen 6 değil.. yalnız o konu benimde çok kafamı karıştırıyor.. bazı kaynaklarda 9 geçiyor bazısı yalanlıyor 17 diyor..

• @Gafkya bu kafayla? sana vahiy mi indi? ordan mı öğrendin.. hey allahım ya :D iyi geceler.

• La siktirin* gidin burdan ezan sesi duyduğumuz yetmiyormuş gibi bir de vaaz dinliyoruz ya yerinde zorla sövdüreceksiniz ben atlıyor muyum sizin saçma he cevaplarınıza.

• Gel tartışalım.
    Erkek kapıyı açtığında karşısında çıplak bir kadın gördü...
    Kadın kapıyı açtığında karşısında çıplak bir adam gördü...
    Empati yap yaz tepkilerini

0|0
    0|0
    • Bu dediğinin cevabı zaten yukarıda. Hayatı ''c*nsellik'' olmuş birisi için cinsiyet fark etmiyor birde tartışalım diyor sanki çıplak görse zorla yapcak

• Senle tartışılmaz hadi eyvallah

• Çok haklısın. Efendimize S. A. V laf söyleyen dengesiz arkadaş duyumlarla hareket etme. Türk erkeğin övünmek geninde tabi ALLAHINI ve helalini bilen değil. Daha çok yazmak isterim ama kime.

0|0
    0|0
  • sen bak ne yap biliyor musun bir bardak su ama soğuk olsun camıda aç oksijen al biraz sonra kapını pencereni kapa yat uyu annem tamam mı öpüyorum

0|0
    0|0
  • Bunu okuyamıcam valla aksam aksam k bakma 😁

0|0
    0|0
  • hepsini okumadım üşendim ama bana bir tane yeter yani

0|0
    0|0
  • bir erkeğe 4 farklı kadın yetmez ama
    1 kadın vardır o erkeğe yeter anlatabilmişimdir umarım

0|0
    0|0
  • Çok eşle evlenmiyoruz ki biz :/

0|0
    0|0
  • Valla zaman zaman bana 1 tane bile fazla geliyor..

0|0
    0|0
  • çok uzun diye okumadım ama haklı gibisin

0|0
    0|0
  • Durumumuz yoktu ; okuyamadım :) ama haklısın

0|0
    0|0
  • Sevgiyi haketmeyen kadın olsun erkek olsun anlatılmaya mahkumdur...

0|0
    0|0
  • Biz düzgün tek bir bayan bulsak öpüp başımza koyacağız da yok ama

0|0
    0|0
  • delikanlısın

0|0
    0|0
  • Ben 30 yaşinda bakirim cunku hic bir kadin vermedi. Bu erkeklerede siz verdiniz kendinizi aliştirdiniz vermeseydiniz hepsi tek esli olucakti.. ben daha bir kadini bile öpemedim

0|0
    0|0
    • Cevap veremiyosun diilmi? Vermeyin kizim suc sizde

• senin dedigini anlamadım ondan cevap yazmadım kim kime vermiş ya ne diyosun

• aldatan şerefsizdir

0|0
    0|0
  • çok eşli :SAD:SDA
    ya görende çift siki var sancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaw gtleri varsa bakabilirlerse alsın 4 tane.. 1 tanesine bakamıyor ezikler.

0|0
    0|0
  • Okuyamadım özet geçseydin keşke. Ama haklısın büyük ihtimal çünkü biz kadınlar her zaman haklıyız☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...