Çapkın babayla nasıl uğraşılır?

Annem öleli iki sene oldu Bir sene önce babamın bir kadın ile ilişkisi olduğunu öğrendim. Az bir araştırma ile kadına yaklaşık 40000 tl harcadığını öğrendim, sonradan bu kadın ile ilişkisinin bittiğini ve o kadının evli ve çocuklu kızkardeşi ile ilişkisi olduğunu öğrendim; face den telefon mesajlarından.. Babamla yüzleştim, kızdım bağırdım bildiğimi söyledim vs. İki gün öncede şimdi bu kadınların en küçük kız kardeşleri (ki yaşı benden küçük) ile ilşkisi olduğunu, ona da kuyumculardan hediyeler vs aldığını öğrendim. Ben bu adamın aklını nasıl başına getiririm? Bankadaki birikimlerini harcadığı yetmedi bir de iyice borca batıyor? Güzelce konuşuyorum olmuyor, kızıp bağırıyorum olmuyor? Bu üç kız kardeşi akrabalarına babalarına evli olanı kocasına ihbar mı etsem iş iyice kan davasına dönse? Neler neler yapasım varda kendimi zor tutuyorum siz ne tavsiye edersiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu 3 kadından sonra sıra Annelerine gelince tapu mapu ne varsa üzerine al.

0|0
    0|0
    • Babamı ikna edip malları aldım üstüme zaten. Babam ölüp annem dul kalmış olsa böyle bir durumun içinde olur muydu? Çıktığı adamlara para yedirip sonra onu bırakıp erkek kardeşine geçer miydi? Oturur torununa bakardı. Kadın-erkek farkı..

• İşin o tarafı belli olmaz. Flörtöz kadın da çok.

Erkekler Ne Diyor 3

• Vallah allah yardımcın olsun nedir bilemem allah kimsenin başına vermesin , bence babana yeni birini bakman gerek o adaminda ihtiyaçları var hakli

0|0
    0|0
    • Erkek yapınca ihtiyaçları var deniyor. Bence bazı erkeklerin beyine ihtiyaçları var..:)

• :) orasida mantıklı tabikide ama yapacak bisi yok

• 40000 tl mi ya karıyı satsan o kadar etmez o parayı neresine harcamış ki?

0|0
    0|0
    • Valla bende merak ediyorum :P

• yeminle anlamıyorum hadi karı k. bakma ama.. anladın sen peki baban o karıya nasıl para yedirir ki valla ben döverim hemde çok döverim bu tür zihniyette olanları 40000 ne demek ya rüyamda görmedim o kadar parayı neden sana vermediki senin geleceğin için ayırmadıda öyle bir kadınla yedi yazık annenin yılarca verdiği emeklere

• Baban bildiğin istilacı. O aileyi istila etmiş :)

0|0
    0|0
    • Sıra ailedeki erkeklere gelmez inşallah:P

• Aynı şeyi düşünmedim değil :) Şaka bir yana çok para yedirmiş. Bari para yedirmesin söylede.

• Söylemez miyim hiç :( babalar çocuklarından nasihat almayı sevmiyorlar maalesef

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...