Cok zor durumda kaldim hamileyim ustelikte. lutfen okuyupta Bana fikir verir misiniz arkadaslar?

Iyice yalniz hissediyorum kendimi. Sanki krk yllik evli gibiyim. cok fedakarlik cok sorumluluk yuklendi srtima. keske hep kucuk kalsaydim. severek bilerek kabullenerek evlendim ama bu kdar hayatimizn degisecegini dusunmemistm. Esimin ilk esnden olma cocugu sizofreni oldu ve buraya geldi bizim evin ust katina. esim arada kaldi. Sabah sekizde ise gdiyo aksam yedide geliyo bes dk yanima ugruyor sonra yukari ckiyor. eski esi deseniz surekli telefonda. Ustelik bende hamileyim ve cok stres altnda kaldim. ailem uzakta kmsem yok. ne yapmaliyim nolursnuz onyargili olmadan cevap verin. umut olun derdime

Güncellemeler:
Henuz bes aylk evliyiz

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kiminle yasadin bunu

0|0
    0|0
  • Kocana bu durumdan bahset ben ilgiye ihtiyacın olduğunu söyle ama çocuğa kötü gözle bakarsan çocuğu istemediğin için öyle söylediğini düşünebilir

0|0
    0|0
    • Korkuyorum onun tedavi sureci ilgisi vs derken beni unutacak dogacak cocukla ilgilenemicek bilmiyorum okdr zor durumda kaldmki. Kafayi yememk elde degil. Yalniz kaldm sanki

• Yok öyle bir durum kesinlikle olmaz sana güvendiği için biraz o çocuğa ilgiyi artırıp sizden kesmiştir yaptığı yanlış ama senin bu işte üstesinden gelebileceğini düşündüğü için biraz böyle olmuştur durum

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi konuda umut verelim ben anlayamadım doğrusu. Hasta çocuk yüzünden mi gerginsiniz yoksa üst katta oturduğu için mi, eşinizin bütün ilgi ve alakası hasta çocuğuna olması mı, evlendiğinizde böyle sorunlu bir çocuk olduğunu bilmiyor muydunuz? Bu çocuk üst katınız da tek başına yaşıyor olamaz sanırım eski eşi çocukla birlikte mi yaşıyor?

0|0
    0|0
    • Eski esi konyada yasiyor. cocuk yrmi yasnda uc gun once teshis konuldu. ustelkte radyo tv marmara unisinde okuyordu. birseyi yoktu ama icten icr varmis ptlak verdi. annemler yakn degil uzak esm ilgi alakayi tamamen kestgi icin cok yalnz hssediyorum durum bundan ibaret. kmse istemez hasta olmasini. rabbim verdi iste

• Nasil bir yol izlemem lazim. fedakarligin dibine vurdum

• Kendinizi yalnız hissetmenizi anlıyorum, hastalık süreci geçicidir inşallah Allah acil şifa versin üzücü bir durum. Olmuşla ölmüşe çare yok bir tek siz geriye değil ileriye bakın, işin o kısımlarını kafanıza pek takmayın. Güzel bir dönemdesiniz anne olacaksınız hamileliğin tadını çıkarın. Her şey olacağına varır.

Yükleniyor...