Vatan hainlerinin cezası ne olmalı sizce arkadaşlar?

vatan hainlerinin cezası ne olmalı sizce arkadaşlar merak ettim bence eğitim sosyal hizmetler sağlık kuruluşlarından ve devletin tüm imkanlarından yararlanmayacaklar.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İdam çok kolay olur ellerini ve dilini keseceksin ! Eliyle silah tutup vatanın milletin evladına kurşun sıkamasın, diliyle devleti milleti kötüleyemesin !

0|1
    0|0
    • ellerini ve ayaklarını çunku beyin çaprazlama çalışır yüzyıllar önce bunu kuran diyor beynin çaprazlama çalışması o yüzden sağ adımı atarken sol elimizi sallarız..

• kardeşim yanlış anlamışsın Bismillehirrahmenirrahıım 5/MÂİDE-33: Allah'a ve Resulü'ne savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuk/anarşi çıkarmaya çalışanların cezası; ancak öldürülmeleri yahut asılmaları veya ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi yahut o yerden (yurtlarından) sürülmeleridir. Bu (cezalar) dünyada onlar için bir rezilliktir. Ahirette de onlara büyük bir azap vardır.)

• Yok hocam yanlis anlamadim ben vatana ihanet eden lavuklara karsi öfkeliyim

Kızlar Ne Diyor 2

• İdam, idam idam.

0|1
    0|0
    • evet idam. ya da el ayakların çaprazlama kesilmesi..

• Vatan haini kimler oluyor

0|0
    0|0
    • vatan hainleri devletine vatanına her yönden ihanet eden sosyal medya da olsun düşüncelerinde eylemlerinde fikirlerinde daha sayayım mı?_

Erkekler Ne Diyor 7

• asmak kanks

0|2
    0|0
    • en çok bunlar faydalanıyor bu imkanlardan özellikle çocuk parasından sigortadan işsizlik sigortasından işkurdan daha sayayım mı cebinde simit parası alacak kadar parası yok tiwiter dan paylaştıklarınıza baksanıza..

• Ölüm

0|1
    0|0
  • işkence çektirilerek öldürülmek

0|1
    0|0
  • demir kazığı kızdırıp soğuk tarafını götlerine sokacaksın ki çıkartamasınlar

0|0
    0|0
  • Cuku kesilmeli

0|0
    0|0
  • idam

0|2
    0|0
  • aynen her taraftan men

0|2
    0|0
Yükleniyor...