Kimlikteki din hanesi olmalı mıdır?

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Ben deistim mesela, pek hoş bakmıyorum. Birilerinin kimliğime bakarak dinini bilmesi ihtiyaç mıdır?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İstatistik için gerekli bence isteyen değiştirebilir yani. Türkiye bir islam ülkesi müslümanlar çoğunlukta islami kurallarla yönetilmemesi islam ülkesi olmadığı anlamına gelmez. İslam dinine göre her çocuk müslüman doğar ve türkiyede ki bir hristiyan aile çocukları doğduğunda din hanesine islam yazdırmabilir. genelde aileler müslüman oldukları için müslüman yazılır. İleride reşit olan birisi bundan rahatsızlık duyarsa değiştirilir. Pasaportta kan grubuda yazmıyor demek ki kan grubuda gereksiz bu soruya göre.

0|2
    1|0
  • Gereksiz bir bölüm.

0|1
    3|0
  • bana göre gerek yoktur ama en azindan her dogan cocuga islam yazmasinlar istege bagli yazilsin.

0|1
    0|0
  • Anne baba kimlik çıkarttırken boş kalmasını isteyebiliyor, kanunen hakkı var

0|1
    0|0
  • Olması gereken din yazar kimlikte

0|1
    0|0
    • Olması gereken din ne peki?

• Evet kardeşim inanmıyorum bana yazması mantıklı gelmiyor. Ama inanan insanlara saygım sonsuz.

• O da güzel.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen kendini bilmiyorsun * kimliği ne yapacaksın

0|1
    1|0
    • İnsanların düşüncesine saygı göstermiyorsun. Sana birşey yazmaya bile gerek yok kardeşim.

• Dinlere karşı huzursuz olan sen saygısız olan ben baya mantıklısın

• ya zaten sana ver kımlıgını ınanısın ne dıye soran oldumu hıc
    banane senın dınınden kımsede kımlıgıne dın ıcın bakmaz
    bu sorular baydı artık

0|1
    0|0
  • olmalı ama hangi dine mensupsa ya da dini bir inancı yoksa yazılmalı

0|1
    0|0
  • Olmalıdır

0|0
    0|0
  • Adam yerine koyup kimlik vermişler ona şükür et dicem ama dinsizsin edemezsin

0|1
    1|0
    • Şükür etmek için din'e neden ihtiyacım varki? Allah'a şükürler olsun ki ediyorum.

• sana göre öyle işte :)

• Hayırlisi hocam ozaman obur tarafta gorusuruz bana gore :D

Yükleniyor...