#Herkesten #ÖZÜRDiliyorum! #Hakkınızı #HELAL Eder misiniz?
#SerKan1923HanHazretleri. .

Merhaba İyi Akşamlar! Değerli Arkadaşlarım;

21.12.2012 Tarihinden Beri #KızlarSoruyor Üyesiyim Şuana Kadar Sormuş Olduğum Sorularımdan Daha Çok Yanıt Verdiğim Sorularınızda İster İstemez Görüş Ayrılıklarımız Muhakkak Olmuştur.

Ben Kabul Ediyorumki #AçıkSözlü , #Sinirli , #SivriDilli ve Gördüğünü Düşünen, Düşündüğünü Dile Getiren, Kesinlikle Ön Yargılı Olmayan Biriyim.

Bu Vb. Sebeplerden Mütevellit Karşılıklı Olarak Birbirimizi Kırıp Neticesinde Engelledik.

Ben Engellediğim: (btö Sempatizanı Hainler Hariç) Diğer Herkesten #ÖZÜRDiliyorum!

Söz Konusu Hainler Hariç Herkesin Engelini Kaldırdım.

Hakkınızı Helal Edin Ya da Etmeyin! Canınız Sağ Olsun.

Nitekim Hakkını Helal Etmek Bir Fazilettir. Kişi Kendi Hukukuna Karşı Yapılan Tecavüzleri ve Mukavemetleri Dilerse Affedebilir.

Bir İnsanın Diğer İnsandan Gördüğü Herhangi Bir Kötülüğe Karşı Misliyle Yahut Daha Fazlasıyla Mukabele Etmeyip Af Yolunu Tutanlar Bunun Bedelini Misliyle Ahirette Mutlaka Görürler.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S. A. V.)'in Güzel Ahlakından Birisi de Affedici ve Bağışlayıcı Olmasıdır.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S. A. V.) Kendi Yakınlarına ve Sahabilerine Devamlı Hoşgörülü Olduğu Gibi Düşmanlarını da Özellikle Onlar Güçsüz Bulundukları ve Teslim Oldukları Zaman Bağışlamış Suçlarını Affetmiş Sonunda da Pekçoklarının da İman Etmesine Vesile Olmuştur.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @BulutlarİyikiVar @Bordopanter @LaLkiLaL @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

• Helal Olsun!
    86% (49)84% (27)85% (76)Oy Ver
  • Helal Etmiyorum!
    14% (8)16% (5)15% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Helal Etmeyenler de Delikanlı Olun Yazın Sizden de Özür Dilerim.

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

• Estağfurullah , ben sorularınıza denk geliyorum hiç ters bir yanıt vermediniz hatta farkında olmadan bilgi verdiniz ; helal olsun sizde edin 😂

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tanıdığım ve sohbetim olan en kaliteli insanlardan birisin dostum. İyi ki varsın.

Hakkım varsa helal olsun.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sizinle 2 kere tartıştığımız oldu, ama saygı çerçevesindeydi. Evet gerçekten kendinizi çok objektif bir şekilde anlattınız ve bu davranışınızdan dolayı sizi kutlarım çünkü; böyle erdemli kişiliklerin olduğunu görmek güzel. Benim hakkım varsa helal olsun, zaten büyütülecek konular da değildi. Siz benim abimsiniz saygı duyarım, ben de sizin kardeşinizim sizden saygı beklerim. Eğer benim hakkım geçmişse lütfen siz de hakkınızı helal edin. İstemeden kalbinizi kırdıysam veya ağır ithamlar da bulunduysam özür dilerim.

2|1
    0|0
  • (Bir İnsanın Diğer İnsandan Gördüğü Herhangi Bir Kötülüğe Karşı Misliyle Yahut Daha Fazlasıyla Mukabele Etmeyip Af Yolunu Tutanlar Bunun Bedelini Misliyle Ahirette Mutlaka Görürler)

Doğru dedin.
    Bu durumda iyilikten ayrılmamak zor bir davranış oluyor. İçinde ki hırsa, fesatlığa yenilmemek lazım.

Benim hakkım yoktur ama helal olsun ne diyeyim hem bu nereden çıktı ki 😊

0|1
    0|0
  • Seninle hiç iletişimimiz olmadı. Ben seni tanımam sende beni tanımazsın. Kendince böyle bir soru açarak güzel bir şey yapmışsın ee madem açık oluyoruz bende açık olayım, hakkımda konuştukların er-geç kulağıma geldi ve ahımı almış kişilerden birisin şurada maalesef.

Sen konuyu daha iyi bilirsin, bire bin katıp kime neler dediğini de aynı şekilde. Aklı yarım çalışan malzeme arayan insanların eline ne verdiğini de çok iyi biliyorsun. Seninle bir kere dahi iletişimimiz olmadı ama ağzından çıkan sözler soytarılara malzeme oldu. Bana bir özür borcun var ama 30 yaşında adamsın vicdanınla baş başa bırakıyorum seni bu konuda. Bu kadar laf taşımamalı, bilip bilmeden konuşulmamalı. Altın günü yapan teyzeleri geçtik.

Her neyse, yolun açık olsun diyelim. Umarım kalbini kırdığın kişiler affeder hakkını helal eder sende huzur bulursun böylece.

0|1
    4|1
    • @Wishdropper Seni Tanımam! Senin Adına Benden Bir Kaç Kişinin Senin Daha İyi Bileceğin Talepleri Oldu Bende Cevabını Verdim! Hangi Soytarılar Ne Yazıyorsa Bana Söyle Malum Soytarıların Bana Yazdıkları Bende Kayıtlı Beni Bilen Bilir Söyle Bana Rezil EDEYİM.

• Tamam sen bir sakinleş önce.

• Tabiki A
    Ama yanlislikla b ye tikladim :(

0|1
    0|0
  • Helaldir. Sende helal et
    Gidiyor musun?

0|1
    0|0
  • Seni çoktan affettim :) helal olsun.

0|1
    0|0
  • ilk defa görüyom seni sanırım :/

0|1
    0|0
  • Gidiyor musun

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun sana karsı kötü bir niyet beslemedim hiç zararın dokunmadı sonuçta. A dedim.

0|1
    0|0
  • Asıl sen helal et ya az tavsiye almadım :)

0|1
    0|0
  • Helal olsun. Ama veda metni gibi olmuş abi ya :D

0|1
    0|0
  • Birisiyle zıt görüşlü olmak da kişinin hakkını yemek değildir. Evet siz de sert mizaçlı birisisiniz, bazen insanların kalbini kırıyorsunuz, ama sizin tek hatanız, hatta buna hata demek de doğru değil, açık olmaktı. Eğer insanların sizi sevmediğini falan düşünüyorsanız da bu sırf fikirlerinizi direk söylediğiniz içindir. Ve bu çok iyi bir şey.

Biz de minik bir tartışma yaşadık sizinle, eğer hakkım varsa helal olsun. Siz de helal edin.

1|0
    0|0
  • Hiç tartısmadık yinede hakkım varsa helal olsun

0|1
    0|0
  • Hala bana bir borcun var !

0|1
    0|0
  • Bende gidiyorsun sandım buralardan. 😄

0|1
    0|0
  • Çok uzundu okumayadım gidiyor musun :))

0|1
    0|0
  • Ne kadar hKkim varsa ya da yoksa helali hos olsun, caniniz sag olsun sizin Serkan Bey. Eger sizde de varsa hakkimiz siz de helal edin.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor...