Kotu komsuya nasıl davranmak gerekir?

Islamda kotuluk yapan, ezıyet eden ve uyarıları dıkkate almayan kotu komsuya nasıl davranılır? Islam cercevesınde soruyorum arkadaslar.. ınanın kendımı cok zor tutuyorum aile huzurumuz bozuldu.. hergün gurultu.. uyarsan dıkkate alınmıyor.. polis pek bırsey yapamıyor..

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Size sürekli zararı dokunan, eziyet eden, gıybetinizi yapan, iftira atan, çevrenizi kirleten, huzurunuzu kaçıran, hasetlik eden, üstünüze halı kilim sofra bezi vs. silkeleyerek evinizi kirletip size sürekli iş çıkaran kötü komşudan kısa zamanda kurtulmak için:
    Hergün 99 defa ''Hasbünallahu ve nimel vekil'' okuyup bitince ''Hasbünallahu ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir'' derseniz,
    O komşuyu kısa sürede Allah öyle bir cezaya çarptırır ki, şaşırıp kalırsınız. Yeriynen yehsan oldu derler ya, nereye gitti, ne duruma düştü siz bile şaşırıp kalırsınız, tesiri o kadar fazladır. İnternetten alıntı hoca falan degilim

0|1
    0|0
    • tesekkurederım, okuyorum ama benım sorum su bazen dayanamadıgım ıcın uyarı maabında duvara vuruyorum. gunahmıdır bu.. gercı utanmadan cevap da verıyorlar ya..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...