Sizcede komik mi?

Boyum 1.55 ve oldukça memnunum. Minyonumda. Yaşım 19 biri yaşımı ufak saninca 19 diyorum öylece kalıyolar bu cok zevkli 😃 Ama bazen dalga geçiyolar ve moralim bozuluyor. Boyumun kısa olması elimde degil ki rabbimin verdigiyle yetinmeliyim. Ayrıca boyum bir rahatsizligimdan dolayi uzamadi. ergenlik ve büyüme çağımda yakaladi beni kisa kaldım. Sizcede komik mi?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet hayata pozitif bakan bir insan gibi bakisin var ayrica hastaligin için buyuk geçmiş olsun Allah şifa versin kemik erimesi hastaligi b12 vitamini alman lazim diye biliyorum.. boyunuz kısa felan degil Allahın yarattıgı canliyla dalga geçmek kimsenin de hakkı degil herkezin bir kusuru var her guzelin bir kusuru var çirkin insan yoktur kimisi dudagini begenmez kimisi gozunu begenmez kimisi kulagini begenmez yani insan oglu kediden bile nankör şeytan bile daha şeytan Allahın hiçbi yarattıgı birşeye saygısı yok alttaki yorumları okuyunca bazi kişilerin yorumlari sanki kendileri cok kusursuzmuş gibi davranişlar sergilemişlerde fotograf atsalar kimisin kaşi yamuk kimisinin burnu kimisinin kulagi ya da kimisi cok guzeldir saglıgı yoktur inan bana engelli insanlari Allah ibret alalım diye yaratiyor bunlarda komedi yapıyor sen haline şukretmelisin boyun kısa degil takıntı yapma bu kusur degil sendede işte hastalik kusuru vermiş herkezi birşeyle sınıyor.. bunada şukur demesini bilmeliyiz hoşcakal :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 155 o kadar da kısa değil ki..

1|1
    0|0
  • Ben eminimki bu sitedeki en kısa erkek benim tabi herkes yazdıkları rakamda ciddiyse herkes 1.75 üzeri 😂😁 hatta kızların çok büyük bir bölümü uzun erkek istesede buna 1.40lık kızlarda dahil ama ben boyumdan dolayı hiççç sıkıntı yaşamadım umrumda da olmadı bazen de kendimle dalga geçtim sanırım ben pigmeyim diye 😁😂
    Ama vücut olarak benden daha iri yapılı olan gençlerin çoğu benden daha yaşlı duruyor iyi ki kısayım 😁😂

1|0
    0|0
  • Ben gülüyor muyum?

1|0
    0|0
  • komik? lütfen saçmalama insanın hiçbir tarafı komik değildir sadece yaptıgı hareketler komiktir oda bilinçli yapılıyorsa, şimdi söylediklerine göre kendimden bişey söylicem ben 20 yasındayım üniversiteliyim ama öyle bir yüz ve vücut yapım varki ilk tanıstıklarım genellikle 17 yasında falan sanıyorlar banada dokunuyor biraz ama durum bu naparsın salla gitsin boyunu uzatmak için yol varmı? yok amaan ne takcan o zaman benimde kendimi ufak seyler dısında değiştirme imkanım yok salla gitsin önemi yok bence o yüzden

1|0
    0|0
  • Komik bir olay değil.

1|0
    0|0
  • Kardeşim insan olan insanın insanlığına bakar.

1|1
    0|0
  • yok bee saçmalma şimdi sağlıklysan ve mutluysan sorun yok ki

1|0
    0|0
  • Daha kısaları var şükretmelisin 😉

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • komik degil ama o rahatsızlıgın adı nedir

1|0
    0|0
  • Cok kısa yürüyen mantar gibi tobe allahım

0|0
    1|2
    • Rabbim verdi o boyu bu ne cürret

• senden daha kısaları da var merak etme. yine d sağlıklıysan şükür et.

1|0
    0|0
  • çok komik gülmekten öldüm

0|0
    1|0
  • Komik değil bence.

0|0
    0|0
  • Sevgilim benden 30 xm civarı kısa bazen elimi omuzuna atıp sariliyim diyorum olmuyor kolum düz tutmak yerine aşağıya indiriyorum Hayır bende uzun değilim 1.77 boyum var oda 144 150 civarı bana çok Aşık olduğu için birsey diyemiyorum işte

1|0
    0|0
  • Kısa boylu olmak komik birşey değildir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bodur tavuk her daim piliç :d sittiret milleti. biz 40ımızda 50 gözünürkensen 30 gözükçen

1|2
    0|0
  • Hayir degil

1|0
    0|0
  • Yüzün daha yaşlı duruyor

1|0
    1|0
  • Sence komik mi? Tabiki degil ayrica goruntun nasil olursa olur ilk once kendini sev gurur duy bosver milleti

1|1
    0|0
  • Kısa olmak seni şirin gösterir
    Yeni tanıştığın birileriyle ya da yeni okula felan gidersen sevimli ve masum olabilirsin
    Ama uzun olmak seni kötü kadın gibi gösterir ve havalı yapar

İkiside bence çok iyi

1|0
    0|0
  • Minyonlar çok tatli bikerem alcan onlari micir micir vucu vucu yapicaksin 😄

1|0
    0|0
  • ya insanı bu şekilde yargılayanlarla zaten arkadaşlık kurma. neden komik olsun ki. sen merhametini koru Allaha inan boyun güzelliğin bir önemi yok

1|0
    0|0
  • Boyun kisa değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...