Kredi çekebilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar. geçen seneden kalma sigorta başlangıcım var ama geçen seneden beri çalışmıyorum o ayrı bir şey öncelikle 1'ay önce işe girdim, ve şu anda 1'aylık sigortam var 1.300'tl belgelenebilir maaş'ım var, yaşım 18 daha önce kredi kartı kullanmadım kredi çekmedim 3 kere felan sigortam yokken başvurdum kredi için red aldım, şu anda 1aylık sigorta 1.300 tl belgenebilir maaş ile 2bin 3 bin tl kredi çekebilirmiyim ya da kredi kartı alabilirmiyim?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bütün ayrıntıları geçiyorum ve kısaca anlatıyorum. Kredi ya da başka bir şey... Eğer bankadan para vermesini bekliyorsan bankaya bir şekilde teminat göstereceksin. Ev olur araba olur bağ bahçe ya da düzenli gelir maaş olur farketmez. Sen teminat göster kredini alırsın. İkinci ve diger yol, bir banka muduruyle bir aracı sayesinde samimi bir ortamda goruş. Aracı banka mudurunun yakını olmalı. Muduru yedir içir ve yeterince sarhoş olduğunda teklifi bas. Hacı de, sen bana 60 milyar kredi ver on milyarı senin olsun sonuçta senin kaybedecegin bir şeyin yok yap şu guzelligi murtaza abinin hatrı için de.

0|0
    0|0
    • Abi bana 60 bin lira değil 2 3 bin lira para lazım bende diyorumki sadece 1'aylık sigorta ile ve maaş 1aylık 1.300 tl maaş bordrosu ile ben 2 3 bin krediyi direkt çekebilirmiyim diyorum yaşım 18

• 2 ay daha bekle mikro kredi olarak talepte bulun artık o da şansına kalmış ama eldeki imkanlarla zor.

Yükleniyor...