Her kürdü pkk itleri zannedenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

her kürdü pkk sanan gevşekler hakkında ne düşünüyorsunuz bende kürdüm şimdi pkklı mı oluyorum

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Hayır kesinlikle her Kürt pkk lı değildir. Bununla birlikte, Bu devlete bağlı olan, bir zararı dokunmayan bir Kürt, Türk olup da vatan hainliği yapan soysuzlardan bin kat daha değerlidir benim için.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle düşünen insanlar en büyük ırkçıdır aslında güneydoğudakilerle kürt diye dalga geçmek birbirleriyle kürt diye dalga geçmek falan. Kurtlere eskiden cok iskence cok kötülük yapılıyordu o yüzden haklarını aradilar sonra pkk diye bir topluluk olusturuldu milleti yoldan çıkardılar sonrada genellikle herkes kurtleri pkk saniyo ya kürt diyip kendinden ayırmak bile igrenc bisey sana bisey olur bir sekilde sana yardim eder birisi sonradan soyunun kürt olduğunu öğrenip ona hakaret edermisin? Öyle düşünenler cahilin en büyüğüdür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Haklılar. Bütün kürtler en iyisi en hak hukuk bileni bile içten içte eziktir ona göre biz Türkler onun hakkını yiyoruzdur onu eziyoruzdur ona zalimce davranıyoruzdur. Hiç biri ''Ulan benim ödemediğim eletrik faturasını Türkler ödüyor, devlet ogretmen doktor gonderıyor ben gıdıp onları vuruyorum sonra da kendı halkıma bakın devlet sıze ogretmen gondermıyor doktor gondermıyor dıye yalan soyluyorum, butun liselerin onun de çömelip esrar çeken zibidilerin tamamı kürt içlerinde bir tane türk yok acaba biz Türklere haksızlık mı yapıyoruz'' demezler. Onlara göre onlar hep ezilen biz de zalim ve ezen tarafız. Çünkü hepsine bunları aşılayarak büyütürler bir tane istisnası yok.

0|1
    0|0
    • dediğin doğrudur ama türkiyeyi vatanı bilmiş insanlarıda bunlarla aynı kefeye koymaları yanlış değil mi sence

• Burayı vatanı bilmelerinde sorun yok sorun burayı sadece kendi vatanları bilmeleri ve üzerinde bizlerin nefes alma hakkımız olmasını istememeleri. Onlara göre en iyi türk ölür türk. Ve eğer aksini düşünüyorsan git bildigin en iyi en ağır başlı en efendi en hak hukuk bilen kürde şunu sor. Eğer ciddi ciddi iç savaş çıksa her iki taraf bir birini cephelerde öldürüyor olsa ve savaş alanında seninle karşılaşsa ne yapcağını sor ama ciddi bir şekilde sor.

• sormama gerek yok

• Kürtlerin %90'ı hain olduğu için normal karşılıyorum.

1|2
    1|0
    • vatan haini türkler hain kürtlerden daha tehlikeli

• Siz dua edin vicdanımız var Allah korkusu var bizde olum

• Belli ki batı ya da iç anadoludan bir yerdensin ordaki kürtle doguda ki kürtleri bir tutma. Örnegin izmirdeki bir diyarbakırlıyla diyarbakırdaki bir diyarbakırlı arasında dağlar kadar fark olur. Bir gün diyar bakır da kal yaşa görüşün yüzde binbeş yüz degişir. Ve farkındaysan hakaret etmiyorum sadece bildigimi soyluyorum.

• Çoğunun yandaş olduğunu.

0|1
    0|0
  • Aptalların her sçtıkları lafı analiz edecek halimiz yok.

0|1
    0|0
  • Her kürt pkk değil zaten cogu değil. Kürtler kendini pkk koruyor sandığı için destekliyor. Bunu bilen kürtler vatanına aşık zaten. Kürt ile türk çok iyi dosttur, ayıran itler yüzünden parçalanıyoruz. Pkk ayrı bir olay. Not: türküm, türkçüyüm

0|1
    0|0
  • ben onu bunu anlamamda. laf attıkları her zaman soguyorum tc vatandaşligindan.

0|1
    0|0
  • pkk güneşli bir yaz sabahında herşey yolundayken dağa çıktı zaten... sen insanlara katliam yap işkence et dağa çıkınca da terörist de ne güzel dünya. hepsi bizim çocuklarımızdır abilerimizdir kardeşlerimizdir kuzenlerimizdir

0|0
    0|0
    • Tartışma açmak istemiyorum ama sadece vijdanını ve mantığını yoklamak istiyorum. Evet geçmişte bir takım saldırılara uğrayan doğu illeri ve insanlar var. Bu belgelerle kanıtlı gerçeklerdir. Dersim olaylar vs. Peki hiç aklına bu ayaklanma ve olayların çıkması için yapılan işkence ve saldırıları amerikanın güdümündeki insanların yaptığı fikri aklına geldi mi? Sence Türkler bir yaz günü ''Oooo bu gün hava ne güzel hadi kürtlere saldıralım öldürelim sonra da uzun yıllar sürecek çatışmalar çıkaralım '' mı dediler. Ulan biz Türkler gerçek sizin gözünüzde sizi ezen kafanıza vurup lokmanızı ağzınızdan alan her gece evinizi basıp zevkine ayilelerinizi öldüren insanlar mıyız? Kaç kez ayaklarınız yaladığınız teröristlerin yalan ve dolan ve iftiralarıyla ilgili haberler çıktı görüntü ses ve belgeleriyle hem de. Bir tekini bile mi görmedin.

• Ben askerim eşimde kürt kökenli ama benden daha milliyetçi bu tür gevşekler kafasındaki örümcekleri temizlemeden bakarsa öyle görür ne zaman örümcekleri beyinden atar tarafsız bakarlarsa ozaman normale dönerler.

0|0
    0|0
  • aslını kaybeden kürt ittir itoğlu ittir

0|0
    0|0
  • Türkün dostu türktür kürtle türk hiçbir zaman dost olamaz açık net.

0|0
    0|0
  • filozof dangalaklarından iyidirler..

0|0
    0|0
  • Onları takma canım. Onlar anca klavye başına geçip "k*rt" falan yazmayı bilirler. Ama Türk- Kürt kardeştir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...