Huysuz kaynana bıktırdı bu sefer (kaynana gelin kapışması part II ) ?

Bundan önceki dolma yaptırmış gelin ve kaynanayı kapıştırmıştım rahbet gördü fazlasıyla sorum bende
devam sorusunu sorma kararı aldım...

Gelelim kaynanaya geçen sorumdaki kaynana huysuz ve huysuz çıktı bu sefer ne yaptığnıız yemeği beğeniyor nede evi süpürmenizi temizlemenizi pasaklı diyor aşağlıyor sizi tam osmanlı işi kaynanalardan diyelim sizin tepkiniz ne olurdu :)

bu durumda ne yaparsınız kaynanınız bir türlü sevemedi gitti sizi ne kadar uğraşsanızda onun istediği gelin olamadınız kızlar malesef durum vahim yine bir kaynana sorunsalı verilen tepki ne olmalı sizce?

Erkekler sizde annenizle eşiniz arasında kaldınız nasıl tepki verirsiniz Huysuz kaynana bıktırdı bu sefer (kaynana gelin kapışması part II ) ?
Bu konun ilk sorusuna ulaşmak için tıkla ...

#pilavüstü #kaynanamdankurtarınbeni #gelinlerbusoruyagelsin

Anket şıklarında birini seç tıkla görüş belirt :)

• Eşime ayrı eve çıkalım diye talepte bulunurum beni seviyorsa kırmaz
    55% (6)100% (1)58% (7)Oy Ver
  • Susarım tepki göstermem benim büyüğümdür sonuçta eşimin annesi
    18% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Halil Sezai den isyanı söylerim bak kuru böyle deme evlilikten soğutma
    18% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Annemi atıcak satıcak değilim ikisine de evet haklısın derim (erkekler için)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bak görüşte belirttim söyle yapılması gerekli bence :)
    9% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• @RenkliRuya Modum Bu Konuda Doktora Yapıyor, Nitekim İlgili Konu Hakkında Yazdığı Tezler Türkiye ve Dünyanın Sayılı Üniversitelerinde Aile İçi İlişki ve Şiddet Temalı Konferanslarda Anlatılıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu konuda iş eşimde biterdi sanırım pısırık ya da sünepe değilse (allahım lütfen olmasın, en tahammül edemediğim insan çeşididir) bana fırsat vermeden kendi halletmeli.
    kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymalı, neticede ben onun geliniyim aynı şey benim içinde geçerli tabi

0|1
    0|0
  • Böyle kaynanam olacağına evlenmem daha iyi dgsg
    Ha diyelim kaynana yüzünü evlendikten sonra gösterdi ayrı bir eve çıkarım. Eşim hayır derse demekki ana kuzusudr. Ana kuzusu ile de işim olmaaaz :D

2|1
    0|0
  • Ha aynı evde ha ayrı evde her kadın kaynana çilesi çekecek. Özümüz de var bu.

2|1
    0|0
    • Nasıl bir yol izlersin onun ateşini üzerine çekemek için

• Sessiz bir yapıya sahibim. İzleyeceğim yol etkili olmaz ama "Sen nasıl istersen annecim" , "bir dahaki denememde daha iyisini yapmaya çalışırım annecim" , "tamam annecim" diyerek geçiştiririm.

Bir kaynana cadısı yüzünden kocamla hep tartışamam ya..

• haklısınız ama zor bir durum

• B sikki ben nslere sabretmedim. elbette buyugumdur. beni sevemedi gitti napalim ben de onu sevemedim ama saygi duymak zorundayiz napalim demi :)

1|1
    0|0
  • İki kadın bir evde yapamaz

0|1
    0|0
  • Bende birlik oturuyorum 1 yıllık evliyim. Şartlar öyle gerekti. Eşimin kredi borcu var 1-2 yıla kalmaz bitecek ınşallah. Ayrı eve çıkacağız. Ama ALLAH SABIR VERSIN birlik oturanlara. Hayatımda yaptığım en büyük yanlıştı aynı evde oturmak...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...