"Yılbaşı" sizde nasıl çağrışımlar yapıyor?

Bence bir yaş daha yaşlandığının habercisi o kadar. Ve bu bizim milli geleneğimizmiş gibi kutlamak pek mantıklı gelmiyo doğrusu. Eee sizler ne düşünüyosunuz?

0|0
310

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir anlam ifade etmiyor. Özellikle de ''Biz yılbaşını kutluyoruz noeli değil'' deyip de hindi yiyen, çam ağacı süsleyen, noel babadan hediye isteyen bilgisiz takımını görünce daha da tatsızlaşıyor benim için. Yılbaşı kutluyorsan neden noele ait şeyleri yapıyorsun kardeşim?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Benin için yılbaşı 1 yıllık hatıra demek 1 yaş daha büyümek 1 yaş daha olgunlaşmak demek öte yandan 1 yıl daha çocukluk anılarından uzaklaşmak demek
    Öte yandan benim için askerliğe 2 sene kaldı demek
    :)

0|0
    0|0
  • Her sene dünyanın daha da bktan bir yer haline geldiğini hatırlatıyor. Birde yaşlılık sendromu.

0|0
    0|0
  • Rakamsal değişikliğe uğramış takvim ve eğlenmek için kendine bahane yaratma günü

0|0
    0|0
  • Doğum günü olduğunda "İnsan bir kere doğar neyin Saçmalığı bu" diyen bir insan için , yılbaşı ancak reklam şirketlerinin bol para harcayacağı bir günü çağrıştırır 😊😊

0|0
    0|0
  • Yılbaşından nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Kar, Şömine, içki

0|0
    0|0
  • ''Ve bu bizim milli geleneğimizmiş gibi kutlamak pek mantıklı gelmiyo doğrusu.''

O kadar sıkıntının, derdin, kaosun içinde insanlar mutlu olmaya çalışıyor, 1 günde olsa eğlenmeye çalışıyor ne saçma düşünceleriniz var abi sizin.

0|0
    0|0
    • Eğlenmeleri değil mesele eğlenilsin. mantıklı olmayan hristiyan bayramını kutlamak. Ve bu benim filkrim savunmak zorunda değilsiniz ☺

• Kültür etkilişimi yaşıyalım derken kendi kültürümüzden uzaklaşmayalım da

• Orada haklısınız

• zamanin yavas yavas sona yaklasmasi herseyin dahada ciddilesmesi kutlamakta cok sacma insan zaman geciyor diye kutlarmi..

0|0
    0|0
  • isa nın doğum gününü kutluyorum var mı itirazın?

0|0
    0|0
  • uyuyunca o yil hep guzel geciyo ben uyuxam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mandalina, cekirdek, sarma çağrışımları yapıyor bana
    Ha birde tombala

0|0
    0|0
  • Yeni bir yıla girmek

0|0