BUGün Dogum Günüm ve kimseler hatırlamıyor canımda sıkkın moralim 0rın aldında 0?

benim durumumda hic oldunuzmu ya da oldugunu düşündüğünüzde siz ne yapardınız beni bu konuda bilgilenmdirirmisinz

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tek bir günü kendine özel ilan etme kardeşim, her gün yeniden doğuyoruz yataktan kalktığımızda, seni önemsemeyen, umursamayan, hatırlamaya değer bulmayan insanlar için yine kendi gönlünü yorma, kırma, bırak kim neyi istiyorsa onu hatırlasın. Ben seni tanımıyorum, Allah nice güzel yaşlar nasip etsin, sevdiklerinle bir ömür geçir inşallah, kendini bu kadar üzüp ruhunu daraltma, hayat güzel, konuşamayan, göremeyen, duyamayan, yürüyemeyen, hareket dahi edemeyen insanlar var, her güne neşeyle kalk ve hepsi için şükret, aldığın her nefesin tadını çıkar, yaşamın tadına var. Nice mutlu yaşlara güzel kardeşim.

Saygılar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı huzurlu senelere inşallah dilerim hersey gönlünüzce olur 🎉🎊🎁🎂🎂🎂

0|0
    0|0
  • Boş veriyorum, zaten doğum günü kutlaması ancak samimi arkadaşlarla kutlanır. Tanıdıklarla kutlanmaz.
    Doğum günün kutlu olsun!!!

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Iyi ki doğdun

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun o zaman ve inan sana değer veren kişiler normalde hatırlamaları lazım ve ben ne mi yapardım? 2 hafta önceden söylemeye başlarım herkese "unutmayın haa" diyerek :D

0|0
    0|0
  • Nice Yıllara. Cokta umursama benimde dogum günümü bir kişi bile kutlamadı ama hayat devam ediyo dimi? ;)

0|0
    0|0
  • Herkese trip atardım ama dogum günümu hatirlatmazdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zaten kimsenin hatirlamamasi normal anca sosyal medya siteleri onlara bildirim atarsa hatırlarlar

0|0
    0|0
    • zaten ne oluyosa hep bu sosyal siteler yüzünden oluyo onlarda olmasa yandık :)

• Doğum günün kutlu olsun Kardeşim Seni seviyoruz. Allah seni yanımızdan eksik etmesin. Senden bir tane daha yok dünyada, ona göre yaşa ve sadece MUTLU KAL

0|0
    0|0
Yükleniyor...