Kapat

Kafayı yediğinizi düşünmüyor musunuz?

Sanırım Türkiye'nin ruhsal yönden hastalıklı bir ülke olduunu kimse inkar edemez, akıl sağlığınızı korumak için ne gibi önlemler alıyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Allaha sığınıyorum akla iyi gelen en iyi şeylerden biri olan şeyi de yapıyorum yani bir meşgale bir ugraş buluyorum kendime. Bazen hayal kuruyor ve canımı sıkan olayları hayal dünyamda kendi istedigim şekilde geliştiriyorum. Mesela canımı sıkanları gerçekten öldürmek yerine hayal dünyamda türlü işkencelerden geçiriyorum ve rahatlıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kafayı yememek adına kendimi verdiğim bir kaç şey var evet. Genelde bulundugum ortamdan soyutluyorum kendimi. Etraf ruh hastası dolu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazen

0|0
    0|0
  • bunu uzun zaman önce kabullendim.

0|0
    0|0
  • hiçbir önlem almıyorum deli olayım dünya benle uğraşsın ben mi onunla uğraşıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Isvecte kalsaydin turkiyeye sukur edersin isw gidiyorum aksam eve donuyorum aksam sosyal hayat sifir 5 den sonra heryer kapaniyor isvecliler irkci ve ikiyuzlu hayat yok oyuzden buradakilerin cogu intihar ediyor

0|0
    0|0
    • Benim bir akrabam da isveçde yaşıyor ama çok mutlu valla hiç ırkçılık problemi falan da yok

• Kulaktan dolma bilgiyle halen karsi cevap veriyorsun

• İki tanık var biri akrabam diğer gizli kullanıcı. Hanginize inanmam daha mantıklı olur sence? Müslüman türklerin ırkçılığa maruz kalması da gayet normal ben onlar yüzünden kafayı yedim zaten burada.

Yükleniyor...