Yeni kızlara kaşar demenizin sebebi?

Yeni nesil kızlarına kaşar demenizin sebebi erkeklerle aralarında bir fark olmadığını bilecek kadar bilinçli olmaları, erkekler her şeyde özgürken gerizekalı gibi annelerinn dizinin dibinde oturmak yerine kendi hayatlarını yaşamaları mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• valla onu diyen kroları sallama sen. ayrıca akıllı hatunsun bravo.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Kiz milleti onu yapamaz edemez kafasinda bir çok kişi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kimseye kasar demem banane ya, onlar bana desin.

0|0
    0|0
  • eskiler biraz daha cekingendi herseyi oyle kolay kolay yapmiyordu simdiki nesil cok rahat...

0|0
    0|0
    • Çekingen olmalarının sebebi ataerkil toplum baskısı. Bundan 20 yıl önce kadınlar ve erkekler arasında çok daha kalın çizgiler ardı özgürlük konusunda.

• yanlis anladin eskiden insan sevdigi kizin elini tutmaya bile cekinirdi simdi birak el tutmayi opmek bile basit birsey gibi geliyor

• o baski konusunda haklisin kadinlar artik dahada ozgur oldu bu guzel birsey ama bu kadar basit olmamai lazim hersey...

• Hayır her denilene inanip hemen erkek ile birlikte olma hevesi yüzünden.

0|0
    0|0
    • Bu o kızı kaşar değil aptal yapar. Ayrıca inanmalık bir şey de yok ortada, seks kızlara zarar veren bir şey değil, kendisi istediği için yapabilir, bir erkeğin ihtiyacını gidermek için değil.

• Ama şunu bil bu devirdeki bir çok kiz sirf erkek istiyor diye onunla birlikte oluyor elinde tutarim düşüncesi ile.

• Ben de onun yanlış olduğunu düşünüyorum. Sonuçta erkekler istiyor diye birlikte olmamakla yine erkekler istiyor diye birlikte olmak arasında hiç fark yok. Önemli olan tek şeyin kendi istekleri olduğunu anlamalılar.

• bir kız ağır baslı olacak erkeklerle farkımız yok deyip enseye şaplak gote parmak samimiyetinde olmayacak, görüyoruz bazen aynen oyle davranıyor bazıları

0|0
    0|0
    • Niye kardeşim niye? Neden kızlar kasıntı olmak zorunda neden insanların istediği gibi yaşamasına müsaade etmiyorsunuz? Siz de ağır başlı olun gerizekalı mısınız? Beceremiyor musunuz ağırbaşlı olmayı?

• İşte siz böylesiniz terbiyesiz, yılısık, ahlaksız, senin aletin var mı da ya diyorsun canım

• Aletin var mı da ya diyosun

• Böyle düşünen kız kaşardır

0|1
    0|0
    • S*kimsonik ataerkil sistemini kabullenmeyen her kız kaşar zaten o kadar akıllısınız ki siz

• Git daldan dala kon ona buna ver o zaman ama yarın bir gün geriye baktınmı koca bir hiç görüceksin mutluluklar sana...

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana kimse öyle birşeydemedi demekki sen öylesin
    Ayrıca edepli bir şekilde bunları yapmak ve bunun yanında sosyal olmayı deneyebilrsin

0|0
    0|0
    • Bana da demediler zavallı şey. Ama ben senin gibi bana dokunmayan yılan in yıl yaşasın diyecek kadar duyarsız ve boş bir insan olamıyorum. Bu ülkede aynı şey yapmalarına rağmen bir erkek iltifat alırken kız hakaretlere uğruyor.

• Belli canım çok düşüncelisin

Yükleniyor...