Annem hakkında?

annem babamı aldatıyor ne yapmam gerekli acill yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler facebooku açık kalmış bilgisayarda bir adamdan mesaj geldi nasılsın aşkım diye dünya başıma yıkıldı lütfen yardım edin kimseye söyleyemiyorum kimseyle konuşamıyorum bu konuyu babama desem çok büyük olay çıkabilir :'( :'(

Güncellemeler:
arkadaşlar mesaj geçmişini tabikide okudum hadi çıkalım geçmişi temizle çocukların görmesin bilmemne daha birsürü şey vardı annemde karşılık vermiş çok zor durumdayım.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• belki yanlis anlamissindir. bazen burdada naber askim bebegim felan diye mesaj atiyorlar. bence biraz bekle ve sonra annenin yazdigi cevaba bak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaş senin işin zor yükün ağır. Al anneni karşına önce bir dinle sonra da uygun ve resmi bir dille bu yaptığının yanlış olduğunu ne kadar kötü bir koca da olsa hiç bir erkeğin böyle bir şeyi haketmediğini söyle. Kendi hissettiklerini de söyle. Yaptığının yanlış olduğunu ve geç olmadan bu yanlıştan dönmesini söyle. Baktın hala devam ediyor o zaman yapacak bir şey yok sen hiç karışma sonuçta bu onların hayatı.

0|0
    0|0
  • e belki babandır mesajı atan.. öyle şeyleri düşünme sen..

0|1
    0|0
Yükleniyor...