İsyana dogru gidiyorum?

hayattan cok beklentisi paradir puldur olmayan bir insandim tek istedigim sade mutlu huzurlu bir hayat. Gecen yil biseyin olmasi icin cok dua ettim olacak gibi olduu olumlu giderken olmadi ve ben namaz kacirmayan insan isyana basladim biraktm namazi herseyi cok sikintidaym hala dua edemiyorm tutuldum sanki. Tek bisey istemistim olmadi degisecekti hersey su dunyada neler olmuyo benimki olmadi :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dileklerin kabul edilip edilmemesi senin kıldığın namazla ya da tuttuğun oruçla vs vs orantılı DEĞİLDİR. Onlar zaten senin yapman gereken sorumlulukların. Duaların kabul edilmesi bir içten olmasına bir de Allahın dileğine bağlıdır. Kabul ederse niye eder etmezse niye etmez bunu bilemeyiz. Herşeye rağmen ona küsmek kırılmak ya da yüz çevirmek ne akla sığar ne mantığa. Sen dua etmeye ve amacına ulaşmak için gerekli çalışmaları yapmaya devam et.

0|0
    0|0
    • Hevesim kalmadi dua icin bile

• İçinden hiç bir şey gelmiyorsa bir şeyler gelmesini dile. Ayrıca günlük tutmanın buyuk faydası var. Burdan bile daha sıcak daha olumlu.

• Tesekkur ederim gunluk aklimda vardi zaten denemeliyim

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen nasip nedir bilmesmisin sen kader nedir bilmesmisin namaz brakilirmi soylesene birsey olmadi die bu zor bir sınav sen bu sınavda zoru görünce brakip gidiyormusun nie brakiyorsun namazini niyazini olmaz bole kacma nasip in buymus belki ha nie isyan ediyon hic bir zaman isyan edilecegini bilmiyon mu soylesene nie brakiyonnnnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kapı kapanır biri açılır. Istersen belki de hayırlı değildi.

0|0
    0|0
    • Ama şu an cok hayirli bir yanini goremiyorum cok mutsuzum bekliyorumm rabbim bos birakmaz kulunu o kapinin acilmasini bekliyorum ama acilmiyo :(

Yükleniyor...