Acil yardım ya?

Eski okulumdaki arkadaşlarıma bişe diyorum sürekli bir terslemeler falan nasıl bir insan olmalıyım ki onlar benim arkamdan koşsun? Sonra boş konuşan şımarık kız oluyorum.. yardım

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin egoların ciddi şekilde tatminsiz kalmış. Durum çok vahim senin acilen internette bol bol beğenilmen dürtülmen mail alman felan lazım. Reelde de bir sürü erkeğin peşinden koşması bir sürü insanın bir şey söylese de yapsak diye ağzının içine bakması lazım. Şimdi bu iki mevzudan sanal olanı kolay. Koyarsın face ine gögüs dekolteli bir resim bol bol beğenirler. Ama reel kısma gelecek olursak sana tavsiyem ikinci yanıt penceresinde iyi oku.

0|0
    0|0
    • Egoist bir insan değilim, egosu yüksek sisirilmis ozguvenli kisilerden de nefret ederim. ben sadece bu hareketleri yapan kişilerin karşılığını görmesini istiyorum. bir nevi kendimi ezdirmemek gibisinden.. her neyse yanıtın icin tesekkurler fikrine saygı duymak lazım..

• daha ikinci yanıtı yazmadımdı. Dinle : Bol bol kitap oku hem ufkunu hem kelime dağarcığını geliştir. Özellikle bilim teknik dergisini internetten takibet. Hoşuna giden mevzular hakkındaki tartışmaları takibet arkadaş ortamında konuyu aç. Genel kültüre de biraz dokun. Kendine olan güveni ikiye katla ve bunu duruşunla bakışınla ve en önemlisi kullandığın kelimelerle göster. Son olarak mecliste en çok konuşan degil az ama öz konuşan ol.

• bırak onlar seni sişmişler zaten yeni insanlar tanımaya çalı sade insan olanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...