Bu insanlar yüzünden kanser olacağım resmen. Hem zihinsel olarak, hemde gerçekten?

Arkadaşlar bu arkadaşlar var facebookta ya da bazı online oyunlarda falan. Kavga ettim. Çünkü bir oyunda profosyonelim. Osu! denen bir oyun var. O oyundada bir TÜRK kızı benden bile daha profosyonel bir gamer. Ben de oraya daldım ve dedimki; "KIZLAR OYUNCU OLAMAZ İMKANSIZ ÇÜNKÜ O BİR TÜRK!!" dedim sonra kavga çıktı ordaki erkekler direkt sövdüler bana. Ama o kızın oyun profiline girdiğim zaman; ";-; ;-;" BU TARZ YÜZ İFADELERİ GÖRDÜM. O KIZ BİR ANİMECİ OTAKU. BANA DİYORLARDIKİ "mk otakusun sen otakuları sevmeyiz. git burdan çocuk" diyorlardı güya ben çocukmuşum gibi yaşım başım büyük! 18 yaşındayım ve bana velet muamelesi yapıyorlar resmen. BEN WEEBİM. ANLAYACAĞINIZ FURRYİM BEN MULTİ-FANDOMLU DEĞİŞİK BİR İNSANIM. İYİ ANLAMDA FARKLIYIM. ORADAKİ O GAMER KIZIDA BENİM GİBİ DAVRANIYORDU AMA ONA BİRŞEY DEMİYORLAR. BEN FARKLI BİR TÜRKÜM. MY LİTTLE PONY HAYRANLARI ERKEKLER VARDIR AMERİKADA YAŞLARI BÜYÜK OLUR... KISACA BRONYİM, WHOOVİANIM BENDE OTAKUYUM VE FURRYİM! YİFF TARZI RESİMLERE BAKARIM GOOGLEDEN ARATIN "yiff" DİYE. ALLAHINI SEVEN OSU! OYUNUNU BİLEN VARSA, OSUDAN BİRİ BANA MESAJ ATSIN. OSU NİCKİM: FluFoxy BU P*LER YÜZÜNDEN OYUNDA SLİENCE YEDİM. SOHBETTE SUSTURULDUM!

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaşın 18 se bu ne ergenlik dostum. Çok otaku tanıdım çok weaboo tanıdım ama bu kdr ergenini sadede 12 yaş civarında gördüm

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ŞŞŞT LAN ERDEM MALI SEN BURALARDA DA MI GEZERDIN S:DfŞSŞKDFslşdfjSDLKFŞJsdlşfkjSDFLKŞS:DfşLSDFŞlskdfşLSDKFs

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hak etmişsin, demek ki sen onları rahatsız etmişsin ki onlar da seni istememişler. Üzgünüm ama gerçek bu yani sen ben farklı bir türküm diyerek çoktan kaybetmişsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• LET THE BASS KICK
    O-oooooooooo AAAAE-A-A-I-A-U- JO-oooooooooooo AAE-O-A-A-U-U-A- E-eee-ee-eee AAAAE-A-E-I-E-A- JO-ooo-oo-oo-oo EEEEO-A-AAA-AAAA

0|0
    0|0
Yükleniyor...