Ülkemizdeki cehaleti ve açlığı tebrik ediyorum?

Geçen seneki dünya suç listelerinde 1. yiz. Taciz ve tecavüzden tüm dünyadan alkış aldık. Kadına şiddettede dünyada tekiz 2. sırada kimse yok siz düşünün. Hırsızlıktada dünyada 3. yüz avrupada 1. evet güzelim ırkımızı lekeleyen bu kansızları neden asmıyoruz? Neden bu ülkede kadın/bayan/kız'lara böyle davranılıyor. Açlık ve cehalet kokuyor her yer. Yola ilerleyen 100 kişiden 40'ı yolsuz. Para, ana, bacı,çocuk öldü temizlendi namus değil mi? namus dediğin leblebi kadar zar değildir. Vatandır aksinide kimse iddia edemez. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bizim ülkemizde kadınlara değer verilmiyor kimse kafa utulemesin Erkekleri ustun tutan bir yaboz milletimiz var ne beklersin ki bunlardan?

0|1
    0|0
    • Hayatımda duyduğum en iğrenç ve saçma laf ''O erkektir yapar''

• Başlıcam sizin cahil kaganıza ya! Ne anlardan anla ya !

• Cevap ver hep ters gidiyorsun * ateş olsan cürmüm kadar yer yakarsın bir kere de dediğimi yap benimle inatlaşma sen böyle yaptıkça beni yanlış tanıyorsun ben kadınlara değer veren ilerici biriyim ama milletm hakkında konuşuyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bir ironi yapip seni oyle tebrik etmek isterdim ama malum her yerde kendini filozof sanip bir b*k bilmeyen insanlar anaya baciya kufue ediyoe. o yuzden yasini baz alarak düşüncelerini tebrim ediyorun.
    Not : okuma orani artmazsa gelmismez bu ulke.
    Kurani okumadan alimlik yapanlar var ulkede sen düşün

0|1
    0|0
    • aramızda pek bir yaş farkı yok ama genede 2 yaş 2 yaştır doğrudur. Kitap okuma oranımız yüzde 4 nasıl arttıracağız sence hocam. Sorsan herkes kitap kurdu ama ben nedense otobüste kitap okuyan birini görmedim benden başka.

• ah doğru onlarıda unutmuş ama hayvan tecavüzünü kimlerin yaptığını biliyorsun ;)

• 2 yil icinde insan cok degistigi icn cok onemli.
      Iste insanlar artizlim olsun diye ilk basamagi ağır kitaplar okuyaraktan başlıyorlar ve devamini getiremiyorlar. o yuzden agaci yasken eğip gelecek nesile en hafif kitaplari okutup onlara benimsetmemiz gerekiyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes böyle düşünse bir şeyler değişebilir, düşünenin birçoğunun dile getireceğini sanmam.

0|1
    0|0
    • yoook olurmu. daha tecavüz edicekler otobüslerde taciz edicekler lütfen böyle düşünme. Hayatımda duyduğum en iğrenç ve saçma laf ''O erkektir yapar''

• kadınlara (önce) öğüt verin, (etkili olmazsa) onları yataklarında yalnız bırakın, (o da olmazsa, son çare olarak sınırları aşmamak şartıyla) onları (iz bırakmayacak şekilde, suçlu oldukları hasebiyle) dövün.

0|1
    0|0
    • Anlamazlar. Ben deist biriyim ve kuranı o tatlı su müslümanlarından daha iyi biliyorum. bayanlar erkeklere en kutsal emanettir.

• evet haklısın.

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle istatistiklere inanmam

0|1
    0|0
    • inan inanma azeri andam. Ama ülkenin herşeyi ortada. dünya suç istatistikleri diyorum hani kanıtlanmış. yoldan geçen birinin yaptığı birşey değil bu

Yükleniyor...