Kendimi ezik gibi hissediyorum. Yardımcı olur musunuz?

Genellikle arkadaşı olmayan, sessiz tiplerdenim.
Bugün bir kız bana durduk yere çok ağır bir küfür etti.
Bende cevap vermedim. Çok kötüyüm. Kendimi sanki gereksiz biriymiş gibi hissediyorum.
Ne yapmalıyım?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin ne dediğini, ne yaptığını umursama. Kimse yoksa bile sen varsın. Sadece sabret, herkes layığını bulacak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• değmeeeez gerçekten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bence en doğrusunu yapmışssınız cevap vermeyerek karşıda ki insan zaten düzgün biriyse hatasını anlayıp kendi özür dileyecektir dilemezse de zaten konuşup cevap vermeniz gereken birisi değildir içiniz rahat olsun siz doğru olanı yapmışsınız

1|0
    0|0
  • Cevap vermeyip iyi etmissin sessizlik bir yerde güzel. Ama biraz daha baskın ol konusurken sesin falan da titrer simdi :)

1|0
    0|0
    • yoo normal konuşuyorum işte :d

• klav yeden değil normalde de

• Biraz kendine güven gerisini merak etme. Çevrende sana böyle davrananlarla arkadaslıkta yapmamanı öneririm

• bu gibi durumlar insan hayatında genellikle gelip geçici dönemlerdir.. bu duygu haliniz ileride değişecektir geçecektir ama izi kalacaktır illaki.. ama iyi bir iz kalması için sırtınızı kimsenin kayasına yaslamayın ayakta durun tek savaşın gerekirse tek ölün.. sıkıntıdan korkmayın çünkü bazen uzak durmak gözünü budaktan saklamak ileride ruh hali olarak iyice kendi içimize kapanmamızı iyice içe dönük bastırılmış bir karakter olmamızı sağlıyor... mesela bugün size küfür eden kıza okkalı bir tokat yapıştırsaydınız keşke hemde hiç ikilemeden hiç tereddüt etmeden.. kimbilir belkide içinizdeki sizi ortaya çıkaracakken bu fırsatı kaçırdınız çünkü sustunuz...

0|0
    0|0
    • yha demesi kolay ama benim arkamda kimse yok. onun ise sürüyle çevresi var :?

• belkide tüm çevresine rağmen galip gelen siz olacaktınız ya da mağlup olsanız bile kendinize inanılmaz bir saygı duyacaktınız çünkü siz ve herkes onun çevresine sizin kendinize güvendiğini, onun yalnızken sizinle asla baş edemeyeceğini bilecekti..

• Aynı durumdayız , bende öyle hissediyorum ama bir gün sağlam patliyacağım sınıfta en az 2 kişiyi haşat edicem Manyaklık yapıcam kafede tanımadığım bir kıza çıkma teklifi edicem muhabbet edicem p. ç gibi davranıcam kısaca 1 gün boyunca , sırf kafamı dağıtmak içni.

0|0
    0|0
  • Takma ya sanki o bise diyince gercek oluyo

1|0
    0|0
    • ama bir yandan da koyuyo işte
      bir türlü umursamamayı öğrenemedim..-_-

• Sen sallamayinca o daha cok uyuz olcak emin ol

• peki , teşekkürler görüşün için

• Dövüş sporlarına git. Çevresi ne kadar geniş olursa olsun karşında hep kadın olacak. Bir süre sonra alayını ipe dizersin diğerleri de kaçar zaten. Bu gibi durumlarda kavgacı yönünü göstermen gerekir.

0|0
    0|0
  • sosyalleşmen gerekiyor. ve fight club filmini izlemeni tavsiye ederim. film sana öz güven aşılar

0|0
    0|0
    • sosyalleşmeyi sevmiyorum. doğamda yok ama dediğin filmi izlerim..

• Bu eziklik değil hatta küfür edenin ezikliği edepsizliği

0|0
    0|0
    • bende bir yandan öyle düşünüyorum ama tepki vermediğim için tuhaf ve gereksizmişim gibi hissediyorum

• Seçimini eziklik olarak yorumlarsan cevrene de o etkiyi yaratirsin, sosyallesmek istemiyorsan egonu biraz kaşimalisin.

0|0
    0|0
  • ne için küfür etti ki?

0|0
    0|0
    • durduk yere Nedensiz

• ha şu tarz kızlar onlardan benim de arkadaşlarım var hep öyle yaparlar sen sustukça emin ol daha çok sinir oluyolar ha bide milletin önünde biraz da kendini göster derim öyle susup kalma alttan alttan çak lafı böyle mort olup kalsın :D

• kendini sen tanırsın en çok neyden mutlu olursan onu yap ve çık dışarı gez toz

0|0
    0|0
    • işte yalnız olduğum için dışarıda öylesine tek başıma gezemiyorum /ama çok isterdim

• Öncelikle o moddan kurtul bence.

0|0
    0|0
  • gereksiz olan sana hakaret eden... senin gibi insan' lar lazım merak etme :)

0|0
    0|0
    • bu olumlu görüşün için sağol

• biraz kendini geliştirmelisin

0|0
    0|0
    • sosyalleşmek benim için bir gelişim değil ne yazık ki

• nasıl peki

• en başta kitap sonra iletişim yetenegi zamanla degiştigini fark edeceksin

• Sebepsiz yere hangi küfrü etti ki?

0|0
    0|0
    • ağır bir küfür işte

• Sebepsiz olacağını sanmıyorum,

• ne dedi sana

0|0
    0|0
    • ağır bir küfür işte aklına ne gelirse

• sende ağzını açıp 2 saydıracaksın

Kızlar Ne Diyor 13

• Eğer etrafınızda düzgün insanlar olmayacaksa hiç olmasın daha iyi okul hayatı 4-5 sene çok değil gelip geçer önemli olan bu süre içinde kendinize ne kattığınız. Mutlaka bir hobi edinin spor yapın belli aralıklarla tek başınıza yürüyüş yapın yabancı dil öğrenin internette ücretsiz siteler ucuz kitaplar şimdi o kadar çok imkan var ki seçici olun iyi kitaplar en iyilerini okuyun kendinizi ve Ufkunuzu geliştirin bir kaç sene sonra Düşüncelerinizinde değişmiş olacağını göreceksiniz

1|0
    0|0
  • Hayir degilsin bakma sen onlara onlarin arkadasi var da ne oluyor hepsi birbirini kullaniyor yalan söylüyor

0|0
    0|0
  • Insan konusmayarak ta tepkisini verebilir bir kahkaha atsaydin sonra göz ucuyoa sen kimsin gibisinde suzseydin sonra da kalkip gitseydin o hic kimseymis umursamiyormussum gibi 👍🏻

0|0
    0|0
  • Ya küfüre cevap versen sen küçülecektin küfür aciz insanların agzına yakışır bırak sen kaliteni bozma duyma onu

1|0
    0|0
  • Şehirlerarası yolculuk
    Bungee jumping... paran ve zamanın varsa bunları yap rahatlarsın.

1|0
    0|0
  • kendini ezdirme canım ilk okuldayken ben de sen gibiydim hiç arkadaşı yoktu ve çoğu kişiden dayak yiyodum hatta bir gün kızın teki bana tokat atmaya bile çalıştı kızı dövdüm o günden sonra ben kimseye kendimi ezdirmiyorum kız erkek kim olursa olsun haklıysam kavga ederim

0|0
    0|0
  • Oha ne demek cevap vermedim o anda üstüne atlayıp saçını başını yolman lazım.

0|0
    0|0
    • çevresi çok geniş. anında başıma toplanırlar

• Korkun var ve bunu yenmelisin öncelikle haksız yere küfrettiyse gül geç belli ki üstün olmaya çalışma çabası içinde. Susmak olgunluktur susabilirsin ama bir eziklik korkaklık içinde değil onu umursamıyormuşsun gibi :)

0|0
    0|0
    • umursamamak ve korkmak arasındaki fark ne ki?
      yani nasıl belli edebilirim korkmadığımı sessizce?

• dedim ya gül geç yani onun bulunduğu yerlerde bulunma eğer ki tesadüf etme olanağınız çoksa. O sinir olsun sen onu takmadığın için kendi kendine mutlusun sen. Muhtaç da değilsin ona. Boş vereceksin yani

• Bence biraz sosyalleşmelisin

0|0
    0|0
  • Ana bacı söv ona.

0|0
    0|0
  • Neden küfretti ne dssi sana? Bidahakine ağzının payını ver bence sussun.

0|0
    0|0
  • edep edebinden susar, edepsizde ben susturdum zanneder.

0|0
    0|0
  • Kendini sev

1|0
    0|0
Yükleniyor...