Kapat

Eğer bir kanun yapma gücüne sahip olsaydınız?

Merhaba KS!
Bir yerden gördüğüm şu soruyu soruyorum sizlere. s. s. s. s
Eğer bir kanun yapma gücüne sahip olsaydınız, bu kanun ne olurdu?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an ki gündem ile ilgili bir kanun yapmak isterdim. 😊
    Kadın cinayetleri kadına yönelik şiddet önleyici cezalar hazırlamak isterdim. 😔😒
    Toplumu bilinçlendirme amaçlı eğitim öğretim kanunları çıkarırdım ilk işim eğitim sistemine ve adalet sistemine bir düzenleme getirmek olurdu başka hülya seyyar"lar ölmesin diye
    :'(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili olmakta resmi belgelerle belgelensin ve haklı bir sebep olmaksızın ayrılanlar karşı tarafa tazminat versin.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba

Hayvanları öldürenleri, insan öldürmüş gibi yargılatırdım.

3|0
    0|0
  • Ben yapamam saol kanks

3|0
    0|0
  • Evli çiftlerin çocuk gelişimine dair zorunlu eğitim programı kanunu.

1|0
    0|0
  • Irkçı bir insanım onu söyleyim herkesin görüşü kendinedir. Benim görüşümde bu. Madem özgür bir ülkede yaşıyoruz madem herkes kendi görüşlerini ifade etmekte özgür o zaman bende Türkün Türkten başka dostu yoktur sözüne dayanaraktan Türkiyede Türklerden başka kimse yaşayamaz kanunu getirirdim.

1|0
    0|0
  • İnsanların eğitim hakları ile ilgili bir kanun çıkarırdım onca yıl insan emeğini 120 dk lik bir sınav ile çizilmesini kaldırırdım insanların piskolojik yetenek ve karakteristik yapısını eğitim sureci boyunca takip edilip başarılı olacağı alanlara yönelmesinin önünü açardım bunu da kanun ile güvence altına alırdım

1|0
    0|0
  • Halkın çoğunluğunu aynı konuda hem fikir olduğu olaylarda zanlılarin halk önünde asılmasına hükmeden bir kanun tasarısı..
    Örneğin münevver karabulut davası, özgecan olayı, terör olayları gibi olaylarda kesin bu madde uygulanmali.

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim. ihtimali olmayan şeylere kafa yormak gereksiz bence :) mesela 3 dilek hakkın olsa ne dilerdin. çok saçma.
    fazla realistim sanırım :)

1|0
    0|0
  • Ne mutlu Türküm demeyen ülkeden s. olup gider!

Bu olurdu

2|0
    0|0
  • tecavuzculeri hadim ettirme

1|0
    0|0
  • Ben anlamam

1|0
    0|0
  • her ulkenin kendi irkijdan kisiler olacak geri kalan ulkeden atilir turistler harix
    turkiyede sadexe turkler yasamali

1|0
    0|0
  • Seriat isteyenleri seriat kanunu cumhuriyet isteyenleri anayasa ile cezalandirirdim

1|0
    0|0
  • Köpek öldürenleri diri diri yakma kanunu çıkarırdım

1|0
    0|0
  • pkk yandaşları ve sempatizanlarını işkencelerle öldürmek için kanun

1|0
    0|0
  • Savaşma seviş kanunu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3