O kadar çirkinim ki?

Ben çok çirkinim malesef hayatım boyunca gerek arkadaşlarımdan gerek ailemden hep çirkin imaları yedim. Ailede bana hep kara köpek derler kuzenler ablamlar abimler hep yüzüme burnuma gülüşüme gülerler.. Kilolu ve kısa boyluyum yüzüme makyaj hıc yakışmıyor burnum aşırı uzun gözlerim cokuk makyaj hıc yakışmıyor dudaklarım cok ınce ten rengim cok farklı tonlarda fizigim orantısız saçlarımsa incecik fare kuyrugu gibi. lisede hep tipimle dalga geçildi, bu yaşıma geldim eskisi kadar olmasa da gene dalga geçiliyor. özgüvenimi tamamen kaybetmişim Hiç sevgilim olmadı hayatta bana teklif veren kimsede olmadı dolayısıyla gülmek bı ınsana yakışmaz mı ya yakışmıyor o bıle geçenlerde biri bana lutfen gulme sen dedi sen gülünce bnım mıdem bulanıyorda diye soyledı..

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Allah Kuranı Kerim'de baban dahi olsa yoldan çıkmış insanlardan uzak durmanı söyler çevrendekiler insanlıktan nasibini almamış sizin imtihanınız Görünüşünüz ve yaşadıklarınızdır kimse görünüşünü tercih etmiyor kendi seçemiyor onlar aslında size değil sizi yaratana hakaret ediyorlar ve siz inançlı olursanız hepsinin mükâfatını alacaksınız şimdi yapmanız gereken derslerinize odaklanın başarılı olun kendi ayaklarınız Üzerinde durun aileye Bağımlı olmayın çalışın ayrı eve Çıkın kimseye bağlı kalmayın maddi anlamda kendinizi geliştirin spor yapın hobi edinin dil öğrenin kendinizi geliştirdiğiniz vakit size görünüşünüz ile yaklaşmayan insanlar ile karşılaşacaksınız sizin gibi o kadar kişi var ki zor olacak ama çaba harcayınca olacak inanın

0|0
    0|0
    • yazdıklarınız cok dogru ama oyle kotu bır durumdayımkı hıcbırşeyden zevk alamıyorum hıcbırşey benı mutlu etmıyor onumdekı sınava çalışıyorum ama ailem ıstıyor dıye calışıyorunm bana bakmıycaklarını bıldgm ıcın yoksa hıcbışey benı mutlu etmıyor gelecege dair umutlarımda yok ne unıverte okumak ıstıyorum nede bişeyim olsum istiyorum sadece uyumak ıstıyorum vede huzur

• O halde bu süreçte destek elin tek başına üstesinden gelemeyecek durumdasınız devlet hastaneleri ücretsiz psikolog desteği veriyordu galiba ya da doktor sitesi var internette orada psikologlara Aynen anlatın durumunuzu ciddi anlamda yardımcı olurlar en azından derslerinize nasıl daha iyi odaklarınısınız onu bulun spor Zayıflamaktan ziyade psikolojik anlamda çok iyi hissettiriyor onu mutlaka yapın derslerin çok üstüne düşün ama iyi bir işiniz olsun ileride Göreceksiniz size aynı şeyleri yapamayacaklarını

Erkekler Ne Diyor 13

• ben insanları dış görüntüsüne göre yargılamam ya :/ sana tavsiyem ilk önce kendini değiştir özgüvenini eline al ve çevreni sil at

0|0
    0|0
  • tüm yorumlarını okudum dürüst olucam ve birkaç bişey isteyeceğim , özgüven konusunda benimde sıkıntılarım var evet ortaokul da kiloluydum öyle şişman diyebileceğin bir kilo değil ama göbek falan vardı yani o günlerde basladım şınav dır bilmem nedir metabolizmam hızlandı kilom bir nevi sabitlendi sadece yağ kas oranım değişiyor yaptıgım veya yapmadıgım egzersizle yüzüm tombul egzersiz fayda etmiyor six pack çıkarsam orta kilolu görünümünde olacak yüzüm ama yavas yavas düzeliyor sporla hala devam ediyorum spora 3 yıl bırakmıştım tekrar basladım demem o ki basladıgın zaman önemli değil azimle yap yeterki kilon düzene girer buda güzelliğini ve özgüvenini etkiler, yapmanı istediğim şey bu spora basla sevdiğin bişey olsun mesela ben ilk karate yapmıstım daha sonrada kickbox top lu sporlara ilgim olmadı hiç niyeyse sende böyle basla baslarda çok zor gelecek ama atlatınca ilk 2 ayı rahatlıyacaksın gittiğin yerde yeni arkadaslarda edinebileceksin, bol bol su iç ve suanda yediklerinden cok değişik olmayan bir diyet uygula farkını kendin belirleyeceksin sağlıcakla umarım ulaşabilirsin oraya.

0|0
    0|0
  • Bence senin bu bahsettiğin yaratılışından ve sağlık problemlerinden değil kesin olarak Düşünce ve piskolojik problemlerden kaynaklanıyor. Herşey senin elinde fakat sen ALLAH'ın yarattığını kabul etmek yerine inkar etmeyi seçmişsin bu şekilde mutlu olamazsın sana bir tavsiye spor ile tanış.

0|0
    0|0
    • bu sebeptten dolayı psikolojik sorunlarımda var evet sanırım yılarca dalga geçilmiş olmamdan kaynaklı çokta dua ediyorum güzelleşiyim diye.. Lisede psikolojik kaynaklı sorun oluşmuştu sesimde hala da devam ediyor.. Spor bir yere kadar zayıflatır evet ama yuz hatlarımı değiltirmez..

• ben ne güzeller gördüm içi beter
    kardeşim çirkin kız yoktur bakımsız kız var haa bakım derken makyaj parfüm değil onlar son aşama kiloluysan kilo vereceksin spor yapıp beslenmene dikkat edeceksin burnun uzunsa estetik yaptır ne bileyim herşeyine dikkat et 2 yıl veriyorum sana kendine bak 2 yıl sonra seni kimse tanıyamaz üzülme moralini bozma bu konuda o dalga geçenler kendilerine baksınlar ;)

0|0
    0|0
  • Yazi stili, anlatim uslubu gizlilik ve yas ortalamasina bakinca
    Bu boktan sorularin tek birinden ciktigi su goturmez.

0|0
    0|0
  • Bence sen çok takiyorsun be güzelim :(
    Yaş kaç senin?

0|0
    0|0
  • istersen tanışalım güzelliğe pek önem vermem

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil bu şekilde yaklaşımlar, ailenin yanlış yapınca dışarısı normaldir. AilenAilen eminim dahildir yaptığının espri olduğunu saniyo ya.

0|0
    0|0
  • Allahın yarattığı varliklariz sonuçta dalgagecenlere sen kendi tipine bak demek lazım hele o aile bireylerinin hepsini at çevrenden Nebicim insanlar onlar oyle

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ki.. Zamanla kızlar çok güzel oluyor. Düne kadar sidikli dediğim kız bugün Paris hilton zamanla güzelleşebilirsin

0|0
    0|0
  • aman be boşver onları ne dert ediyorsun

0|0
    0|0
  • arkadas istersen mesaj atabilirsin dertlesiriz konusuruz

0|0
    0|0
  • Sevgi aşk insanı güzelleşdirir sevgilim ömrüm olurmusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Set çek etrafındaki insanlara yaklaşamasınlar sana. Gülme kimseye. Böyle sözleri de duymak zorunda kalmazsın. Nasıl dayanıyorsun, insanın ailesi bile böyle yaparsa, başkaları ne yapsa yeridir. Hayatındaki insanlar insanlığını yitirmiş. Onlardan uzak dur.

0|0
    0|0
    • soyledıklerıne katılıyorum kısmen şuda var bana bunları soyleyen ınsanların hayatları mukemmel ıletiişim vs. ve şunuda düşünüyorum herkes kotu olacak dıye bır kaidede yoktur abartısız bir ortama girdigimde yenı tanıştıgım ınsanlar hep dış gorunuşume şaşırıp kalırlar yanı bı neve goruntu kırlılığı yaratmışım gibi davranırlar soylerler neden bu kadar kilolusun kısasın esmersin saçların ince vs hep yaşadıgım durumlar

• Bak canım bunları degistirmek senin elinde ilk olarak diyenitsene git kilo ver daha sonra saçlarına bakım yap uzatmaya bak makyaj yakismiyor diye bir şey yok sen yapamiyosundur veya yakistirmiyosundur ama mecbur yapicaksin yüzüne doğal maskelerden yap kendine vücuduna yakışan kıyafetler al sonra gel ben cirkinim diyebiliyomusun :))) unutma çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

0|0
    0|0
    • sağol yazdıkların ıcın saçlarım uzun baya ama o kadar inceki fare kuyrugu gibi resmen kabartıyorum dışarı cıkarken cok gorunsun dıye cok ınce yoksa utanıyorum:(( bunun için onerebılecegın bışey var mı

• Isı veren makineler kullanma bence daha çok inceltir ve yipratir. Benimde pek fikrim yok inan ama düğün felan olduğunda topuz veya maşa yap daha çok gösterir.

• Ailenin olduklarına eminmisinn? Benim annem bana prensesin diyo !!

0|0
    0|0
  • Sen ben cirkinim deyip siyriliyorsun isin icinden. Kendin soyluyorsun kiloluyum diye. Zayifla. Saclarina bakim yap. Yürüyüs yap. Bakimini yap. Kimse cirkin olmaz. Cirkin olmak kader degil gunumuzde. Azicik mucadele edin. Her seyi karsi taraftan bekliyorsunuz ve ayrica kimse mukemmel olmak zorunda degil. Bu dediklerimi sen kendin istiyorsan yap. Baskasi seni begenmiyor diye degil.

0|0
    0|0
  • Bunu okdudum canim yandi resmen bence kendine güven ben hep böyle düsünüyorum en sakat insanlar en kilolu insanlar bile evlenip arkadaslari oluyo senin neden olmasin ki allah yaratmis seni sonucta tipsiz olamassin buna inanmiyorum

0|0
    0|0
    • benım 19 yıldır canım yanıyor hep burnum ağzım gülüşmle dalga geçiliyor oz ailem dahı yapıyor bunu okulda lakabım cirkin betydi. Ailede hep igrenc lakaplar takılırdı bana kara köpek eğik ağız hep boyle hıtap edildi bana

• Ağızlarına çarpasım geliyor kendilerine bakmadan milleti aşağılayan tipleri.

1|0
    0|0
  • ben de kardeşimi köpüşüm finom falan diye severim bu kadar alıngan olma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...