Whatsappta mesaj almayan tek insan ben miyim merak ediyorum?

Bazen çok mesaj atan oluyor, genellikle yaz tatillerinde vs. yani insanların işi gücü olmadığında. Bazense saatlerce atan olmuyor veya tek tük... En yakın arkadaşım diyebileceğim kişiden veya gruplara gelen mesajlar oluyor bunlar. Ben mesaj atsam bile ya geç cevap alıyorum ya da karşı taraf çok meşgul oluyor. Ben de bir daha yazmıyorum. Ama diğer arkadaşlarıma bakıyorum okunmamış 30 mesaj veya sürekli konuştukları birileri oluyor. Halbuki biri bana mesaj attığında hep ilgileniyorum, sıcak kanlı davranıyorum ama ne yaparsam yapayım kendimi sevdiremiyorum galiba. Beni seven insanlar bile hep ihmal ediyor, ikinci plana atıyor.
Üniversiteye gidip yoğun olduğum dönemde mutlaka ordaki arkadaşlarla dersler üzerine filan konuştuğumuz için mesaj atanlar oluyordu, menfaat ilişkisi bile olsa. Fakat bazı nedenlerden dolayı örgün öğretimi bıraktım ve açıktan devam etmeyi düşünüyorum. Kendimi insanlardan soyutladım gibi bir şey. Şu sıralar boş vaktim çok ve kimsenin yanımda olmadığını hissediyorum. Acaba bir şeylerle meşgul olmadığım için mi bu kadar yalnız hissediyorum yoksa kendimi sürekli çevresi geniş insanlarla kıyasladığım için mi?
Benim gibi olan var mı, varsa söylesin tek sorunlu insan ben miyim bilmek istiyorum ya ağlicam 😔

Güncellemeler:
Yazdıklarımın hepsini okur musunuz rica ediyorum yhaaaa
WP'yi hayatımdan kısmen de olsa çıkarmak istiyorummmmm bişiler diyin
Neden beni sevmiyolaaar

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• gerizekalilar ner. bende senin gibiyim canım benim yaaa :(

1|0
    0|0
    • Hadi yaaa ayyy bir kanım kaynadı şu an çak ✋🏻 insanlar böyledir... Yerini dolduracak insanlar varsa, arayıp sormazlar. Beklenti içinde olmamız hata aslında.

• Aynen çok haklısın çak ortak. 👋

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben whatsapp bir ara baktigimda 600 mesaj vardi bokunu çıkarıyorlar gruplarda okumaya useniyorum birde surekli tel bakamadigim icin ne zaman acsam bildirim oluyor cogu zaman gecistirmek zorunda kaliyorum bunun nedeni ise zaman bulamamak zamanim olsa niye kimse yazmiyor diye bakarim yani

1|0
    0|0
  • Seni okudum. Benim de bir iki arkadaşım var en fazla. Mesajlaşma konusunda iyi değilim ama benim de mesajlaşmak istediğim biri olsun istiyorum, ama bulamıyorum. Yalnız değilsin bu konuda.

1|1
    0|0
    • Evet benim de 1-2 işte. Ama onlar da sürekli bana yazamaz ya. Benden daha önemli işeleri oluyor. Veya onlara yazan çok olunca bizim pek bir önemimiz olmuyor.

• Ben, işi olaja kızmam. Konuşmak istemeyen hiç yazmıyor. Zaten kimin ne, nasıl konuştuğundan sana olan görüşünü anlarsın. Bu yüzden samimi olanı önemli.

• Banada işi düşen atıyo zaten kanks

1|0
    0|0
    • İşi düşenlere cevap verme knks

• Bizde magazamiz var bayan isieri, bahcelerimizde var, biktirdi kadinlar bizi bahceye kaciyoruz bol bol, aklini mi yedin, huzur sessizlikte, beyin olumu gerceklesecek yakinda bajceye sessizlige huzura kacmasak :))))

1|0
    0|0
    • Mesaji guncellemisin, Okudum, ne yapalim whatsabina mesaj atin diyorsan atalim, huzur seni sikıyor birde cevreler seni aldatmasin, kopeklerin cevreleri dostluklari onlerine onlerine atilan bir kemikle belli olur, senin sevgiye ihtiyacin var, bir kisi seni sevdimi yeter diyorum, fazla cevre iyi degil

• Haklısın... Da işte insan önemsenmek, ihtiyaç duyulmak, aranan insan olmak istiyor bazen. Ben mesaj atmasam atmıyolar sinirlerim bozuluyo ama neyse vardır bunda da bir hâyır.

• neyse takibe al beni arada yazarım sana :))

• Telefonu ne zmn elıme alsam ek ranı acsam mutlaka watsapdan biri bişey yazmıs oluyo :D

0|0
    0|0
    • Ne sıklıkla eline alıyosun telefonu? :D

• Kaçtane grubun var? Ay çok meraklıyım shakşwskn

• :D Sayayım
      KöyDerFutbolTak. var
      .. Sokaktayfa var
      Yaw he he grubu var
      Köy dernegınden cok mesaj gelıyor sessize aldım dün :D

• yoo bende mesaj almıorm :ÇD

0|0
    0|0
  • Bana da atan yok keşke whatsap arkadaşım olsa. Bir tane vardı ama haber yok ondan bayağı kimsesiz kaldım :-(

0|0
    0|0
    • Günde kaç mesaj alıyon kaç kişi var rehberinde

• Oo 300 iyimiş ama 1 kişiye de bağlı kalmamK lazm

• Tabiki başka bir arkadaş daha olsa iyi olur. Ama yok olanda kendi havasında. Başka biri olmayınca ve beni anlayan onu ben anlayabilen biri olduğum için böyle.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende çok mesaj almam hatta bazen bu tip düşüncelere kapılıyorum ama boşluktan bir isim uğraşım olduğunda çokta düşünecek durumda olmuyorum

1|0
    0|0
    • Aynen... Ama bazen sırf bu yüzden sevilmediğimi düşünerek hiç bir iş yapasım gelmiyor...

Yükleniyor...