Whatsappta mesaj almayan tek insan ben miyim merak ediyorum?

Bazen çok mesaj atan oluyor, genellikle yaz tatillerinde vs. yani insanların işi gücü olmadığında. Bazense saatlerce atan olmuyor veya tek tük... En yakın arkadaşım diyebileceğim kişiden veya gruplara gelen mesajlar oluyor bunlar. Ben mesaj atsam bile ya geç cevap alıyorum ya da karşı taraf çok meşgul oluyor. Ben de bir daha yazmıyorum. Ama diğer arkadaşlarıma bakıyorum okunmamış 30 mesaj veya sürekli konuştukları birileri oluyor. Halbuki biri bana mesaj attığında hep ilgileniyorum, sıcak kanlı davranıyorum ama ne yaparsam yapayım kendimi sevdiremiyorum galiba. Beni seven insanlar bile hep ihmal ediyor, ikinci plana atıyor.
Üniversiteye gidip yoğun olduğum dönemde mutlaka ordaki arkadaşlarla dersler üzerine filan konuştuğumuz için mesaj atanlar oluyordu, menfaat ilişkisi bile olsa. Fakat bazı nedenlerden dolayı örgün öğretimi bıraktım ve açıktan devam etmeyi düşünüyorum. Kendimi insanlardan soyutladım gibi bir şey. Şu sıralar boş vaktim çok ve kimsenin yanımda olmadığını hissediyorum. Acaba bir şeylerle meşgul olmadığım için mi bu kadar yalnız hissediyorum yoksa kendimi sürekli çevresi geniş insanlarla kıyasladığım için mi?
Benim gibi olan var mı, varsa söylesin tek sorunlu insan ben miyim bilmek istiyorum ya ağlicam 😔

Güncellemeler:
Yazdıklarımın hepsini okur musunuz rica ediyorum yhaaaa
WP'yi hayatımdan kısmen de olsa çıkarmak istiyorummmmm bişiler diyin
Neden beni sevmiyolaaar

0|0
29

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...