Ağlayamadığım için mi?

Bir ay önce kuzenim vefat etti. Şimdi halam ve babaannem bizim evimize geldi normalde farklı şehirlerde kalıyoruz. Her yıl geliyorlar. O yüzden evde çok ağır bir hava var. Diğerleri daha çok üzülmesin diye yanlarında ağlayamıyorum da. Çok kötü şeyler değil ama alışık olmadığımdan kötü oldum.
Arkadaşıma Watsapp tan bir ara yazdım işte durumum bu diye. Söylediğim şeylerle ilgili bir şey söylemeden kendi Hakkı'nda konuşmaya başladı ama sıradan kötü şeylerden bahsetti. Şey diye düşündüm ben normalde üzgün olmuyorum bir tek şu bir aydır kötüyüm belki arkadaşım böyle bir insandır harika bir iyi gün dostudur ama kötü gün dostu değildir dedim. Bugün başka bir arkadaşım kız arkadaşıyla ayrılmış ya da kavga etmiş sanırım. Çocuğa moral vermek için elinden geleni yaptı. Samimiyetle söylüyorum o çocuğun acısını küçümsemiyorum. Ama benim hissettiklerim küçümsenecek şeyler mi? Ben anlayamadığım için mi insanlar ne kadar üzgün olduğumu göremiyor?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzaktan insanlara duygularını anlatmak zordur.
    Bazen yüz yüze görüştüğünde bir mimik hareketi yetiyorken anlaşılmana. Uzak olunca seni anlamaları zor olur.
    Bu arada başınız sağ olsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...