Otobüste 35 yaşlarında bir kadın tarafından taciz edildim?

mecidiyeköy - beşiktaş otobüsüne bindim 30M bayağı kalabalıktı tam ortada demirlere tutunmaya başladım iyice doldu tam yanıma bir kadın geldi 33-35 yaşlarında bana yaslanmaya başladı saçlarını filan yüzüme attı 2de1 dokunuyordu ik başlarda sıkışık olduğundan dolayıdır dedim köşeye doğru kaçtım yanıma tekrardan yaklaştı köşeye sıkıştım iyice sokuldu sesimi çıkartamadım ertuğrul sitesinde indim beşiktaşa kadar yürüdüm çok kötüydü kadını nasıl şikayet edebilirim

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yağmurlu bir gündü insanlar otobuse binmek icin biribirini eziyodu. arkada bir yere sıkıştım sonra 3 tane kizda bindiler arkadastilar saniyorum. otobusun isiklari neden lostu hala anlamiş deilim o yagmurda trafik yogun kagni gibi ilerliyoduk sofor aldikca aldi artik tabire caizse biri birimizin uzerine cikmiştik sonra birden pennisimde bir el hissettim evet önumdeki kizdi yanlislikla olmustur dedim ve gecistirdim sonra tekrarlamaya başladi bir yandanda arkadaslari ile konusuyo hic caktirmiyo onlara. . burada bitirmek istiyorum o kizin 1 bucuk saat boyunca neler yaptigini yazsam zaten inanmazsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• gecen besiktas mecidiyekoy 30m otobuse bindim otobus bayagi kalabalikti herk3z yorgun sksk trafikte cekilmiyo angelina jolue ayarinda 20li yaslarda bir hatun geldi beni itti en koseye skstm sonra tam onumde arkasini dondu ordan sofore seslendim sofor bey taciz ediliyorun diye sonra 155 156 110 112 hepsini aradim. itfaiye geldi kizin atesini sondurdu sonra ambulansla beni 3vime biraktilar polsi ozel harekat kizi tutukladi

sonra bir uyandim megerse ruyaymis

l*n de get kari seni taciz etcek sende arabadan incen bence derhal osman sinava mail at senarist olarak ise alsin seni ziraa hayal gucun cok genis

0|0
    0|1
  • namusun kirlendi ne olcak simdi

0|0
    1|3
  • Eminim bu sitede senin yerinde olmaya can atan kişiler vardır :D

0|0
    0|4
    • bu kadar büyük konuşma olay başına gelmeden bilemezsin

• Ayni şeyi bende gultepeden mecidiye koye gelirken yaşadim kari onume gecti resmen gotunu degdirdi yerdeki posetlerin yerini degistirme hesabi surtundu sacini atti kadina biraz ileri gidermisin dedim tabi dedi bunu yapsaydin birsey olmazdi

0|0
    0|0
  • Trajikomik. Erkek yapınca insanlık dışı da kadın yapınca değil mi?

0|0
    0|0
  • abla sen bana yaslıyon mu deseydin

0|0
    0|0
  • vay be

0|0
    0|0
Yükleniyor...