Kızlar, Saç bağışı, katılımınızın bir yüz güldürmesini ister misiniz?

Kızlar, Saç bağışı, katılımınızın bir yüz güldürmesini ister misiniz?Bilinçlendirme aşamasında yeni bir yardım giirişimimiz var arkadaşlar katılmak isteyen? Gönüllü olan ve destek çıkan arkadaşlarının bağışladığı saçlardan lösemili arkadaşlar için peruk yapılmakda, dernek yabancı arkadaşlar türkiyede bu bilinç yavaş yavaş yayılıyor tabi lösev saç bağışı kabu etmiyor ancak gerekli bütün şartlar dahilinde bunu üstlenen kuruluşlar mevcut. Bu sayede hem piskolojik açıdan hem de manevi açıdan birçok katkıda bulunabilirsiniz , gerekli açıklamaların olduğu linkimiz mevcut arkadaşlar, aklınıza yatmayan bütün sorular olursa bilgilendirme yapılacaktır. Gerçek anlamda katkıda bulunacaklar gelsin lütfen böyle işlerin şakası olmaz. Detaylı bilgi almak isteyen mesaj atabilir.

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Niye peruk öyle de kabul ediy ou ruz biz.

0|0
    0|0
    • Gerekli açıklamanın bulunduğu link mevcut , gerek peruk için o da belli bir inç e göre kısası ise de maddi açıdan kabul görülüyor gerek se de direk bağış kabulu olmakda. Görülmüyor diye bir sözümüz yok.

• Et etme bu senin kabulune dair yapılan bir girişim değil, herkesin kabulu öyle amaç bilinçlendirmek ve maddi manevi destek çıkmak. Dediğim gibi katkıda bulunacaklar gerçek anlamda görüş bildirsin ve sorusunu beyan etsin oyun oynamıyoruz burada.

• Bemde , oyun oynamıyorm

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben isterim

0|0
    0|0
    • Sormak istediğin soru olursa sorman yeterli gerektiğince cevaplarız. Bilinçli olman katkıda bulunmakda istemen ayrı takdir edilir tebrikler bakalım.

• daha 1 hafta önce saçlarımı kestirdim ve bağışladım ^^

0|0
    0|0
    • Çok güzel , tebrikler. ;) Duyarlı olmanda ayrı hoş.

• Çok güzel böyle duyrlı kişilerin de olması ayrıca mutuluk verici sadece bu değil her konuda birçokk kişinin birçok zor koşulllardan geçtiği bilinciyle hareket edip desteğimizi eksik etmemek gerek nitekim insan insanın kurdu olmamalı. Tebrikler bakalım netice de gereksiz hevesler doğrultusunda görünüş vs gibi kayda değer saçlarınızda bu konuda çöpe gidecegine bir kişinin de olsa yüzünü güldürmek çok güzel bir davranış olacaktır tebrikler bakalım. Ayrıca kalbi güzel olana herşey doğal güzelliği ile beraberinde kalben olan yüzüne de yansıyacaktır elbette ki şu anki halinde yakışmıştır neticede gözle değil incelikle kalple görmek gerek.

• Bu arada mekanı cennet olur umarım. Kaybın için üzüldüm.

• Istemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...