Eşinizin Anne-Babasına bakar mısınız?

Eşinizin Anne-Babasına bakar mısınız? Aynı evde yaşar mısınız?

Güncellemeler:
Hayır diyenler Anne babalarınada bakmayı reddetmiş oluyor farkındaysanız? Eşinizde sizin anne babanıza bakmayı reddetmesine tepki gorstermemeniz lazım o zaman yanlış mıyım?

0|0
38|50

En İyi Erkek Görüşü

• eşimin Anne ve Babası benimde Annem Babamdır... sonuşta bakmakla mükellefim.. onlara sahip çıkarım.. muhtaçda etmem.. ama kendi düzneime etki etmemesinede gayret gösteririm.. ayrı bir ev tutar gerekti tüm ihtiyaçlarını karşılarım.. sağlıklarıyla ilgili her şey yaparım..

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevdiğim adamı doğurmuş anneye okutup büyütmüş babaya seve seve bakarım. Özellikle yardıma muhtaçlarsa. Ama Sağlıklılarsa çok yakınlarda ayrı bir ev tutup her ihtiyaçlarını karşılarız. Hem onlar huzurlu olur hemde benim ailem huzurlu olur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• samımı soleyeyım onun annesı babası benım anne babmdır okey ama ortada mecburı bı durum yoksa ben sadece esımle aynı catı altında yasamak ısterım ... mecburu bı durum varsa baska secenek yoksa basım gozum ustune tabııkı

3|0
    0|0
  • Bakarım ya Başımın gözümün üstüne

1|0
    0|0
  • tabiki ve bakarım başımın üstünde yerleri vardır

1|0
    0|0
  • Bakıma muhtaçsa tabi ki

1|0
    0|0
  • Aynı evde yasamak bilmiyorumda annemle babam olucak onlarda benim tabi ki bakarim 😊

1|0
    0|0
  • Ayni degil ama yakin olabilir

1|0
    0|0
  • bu dediğin şey o an karar verilebilecek bir şey kesin bakmam diyen vicdana gelip bakar görür halini bakarım deyipde iğrenen tiksinen de var dediğim gibi o anlık bir piskoloji

1|0
    0|0
  • Bakarim

0|0
    0|0
  • Hasta olmadıktan sonra ayrı yaşamayı tercih ederim.

2|0
    0|0
  • Evlenmedim ama Bakarım sonuçta evlenince boşuna anne baba demiyoruz.

1|0
    0|0
  • aslında bu bakanla değil bakılacak olanla alakalı bence.. bakılacak kişiler biraz yumuşak huylu kendi halinde insanlar olursa hem bakılır hem keyif alınır.. ama aksi halde ZOR... her iki taraf için

1|0
    0|0
  • Yaşlıları Severim Zaten yaşlılarla kafam tutuyor. . . . bir gün bizde yaşlancaz elbette bakarım.

1|0
    0|0
  • Aynı evde asla yaşamam.. Yaşamak istiyorsa ayrılırım gitsin iyice yaşasın aynı evde.

1|0
    2|0
  • Kendi öz anne ve babasına bile bakmaynlar var

1|0
    0|0
  • neden olmasın olursa eşim çünkü onlar benim için çocuklarını ben alana kadar baktılar

1|0
    0|0
  • eşimin ana babası benim de ana babam olacak. şayet eşim olursa...

0|0
    0|0
  • Ne benim ailem benle yaşasin ne esimin ailesi biz ayri bir aile olarak yaşıyalım diğer türlü sorun cıkar.

1|0
    0|0
  • ALLAH kimseyi kimseye muhtac etmesin tabiki bakarim

1|0
    0|0
  • sanırım yaşamam kanks

0|0
    1|0
  • İnsan evlenince sadece eşiyle değil ailesiyle de bütünleşir ve anne babalar ilgiden bakimdan mahrum kalmamalı

0|0
    0|0
  • Gerekirse evet

0|0
    0|0
  • Kendi babam hariç hepsine bakarım, öz ailemden farksız olurlar benim için. yanlız aynı ev olayını istemezdim.

0|0
    0|0
  • Evimde bir somun ekmekde olsa onu da bölüşür paylaşırız başım gözüm üstüne kıymetlimin kıymetlileri benimde kıymetlimdir :D

0|0
    0|0
  • eş olmuşuz bu kelimenin anlamını kavramak gerekir. artık analar babalar bir.

0|0
    0|0
  • Bakima ihtiyaci varsa bizde eger o kisiyle hayatimizi paylasip ayni yatakta uyuyorsak iyi gun de kotu gunde her gununde yine beraber yururuz

0|0
    0|0
  • aynı evde yaşamam bakarım

1|0
    1|0
  • Bakarmısınızdan kastın ihtiyaçlarına tabi ki yardımcı olurum ama aynı evde yaşamam.

1|0
    0|0
  • eğer elden ayaktan kesilmişler ve hastalarssa bakarım gün gelecek bizde yaşlanacağız

1|0
    0|0
  • Gidecek yeri yoksa veya eşim bakmak istiyorsa, bakarım.

1|0
    0|0
  • Bakarım onlarda Annem Babam yalnız bırakmam

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 37

• Benim bakımıma muhtaç, çok yaşlı, hasta veya fiziksel engelleri varsa, anne ya da babadan biri ölmüş diğeri yalnız kalmışsa, ölene kadar bakar her türlü hizmetlerini elimden geldiğince yaparım. Ama bu şartlar dışında birlikte yaşamayı istemem, büyük ihtimalle de bu konuyu direten kocama sorun çıkartırım.

2|0
    0|0
  • Eger sagliklari yerindeyse ayni evde oturma taraftari degilim. Ama Allah korusun bakmam gerektircek bir durum olursa seve seve bakarim.

3|0
    0|0
  • Bir söz vardı , bir anne baba 5 çocuğa bakar ama o çocuklar bir anne babaya bakamazzzzzz. Bakmam diyenlere gelsin. Rabbim kimseyi ele düşürmesin inşallah.

1|0
    0|0
  • Kurban olurum

1|0
    0|0
  • Ben bakarım iyi geçinirmiş onlarla

1|0
    0|0
  • Bakarım, ev üstüne ev kurulmaz ama yemekten temizliye kadar hepsini üstlenirim

2|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum , bunu da düşünmedim :D

0|0
    0|0
  • gerekiosa bakarım

1|0
    0|0
  • bakarım tabi benimde annem babam olucak

1|0
    0|0
  • yaşarımda bakarımda

0|0
    0|0
  • tabii ki o nasıl soru?

1|0
    0|0
  • Bakıma muhtaç halde olurlarsa tabiki ama sağlığı yerinde olup hizmetçi gibi "sen gelinsin bakacaksın" zihniyetinde olurlarsa hayır.

2|0
    0|0
  • Ayni evde yasamak istemem.
    Ama ihtiyaclarini goremiyorlarsa da
    Vicdansizliktan Allaha siginirim.

0|0
    0|0
  • Şartlara bağlı.

0|0
    2|0
  • Bakıma muhtaçlarsa bakmak zorundayız. Onun dışında aynı evde aynı apartmanda hatta aynı semtte yaşama taraftarı bile değilim.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum zor bir durum, yaşamadan bilinmez.

0|0
    2|0
  • Hayır asla. Kendi babama bile bakmam sadece annemi alırım yanıma

0|0
    4|1
  • Onun anne babası benimde annem babam olur bakarım niye bakmiyim

0|0
    0|0
  • Bakmam, aynı evde yaşamam.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    1|0
  • bilemedim :/

0|0
    1|0
  • sanırım hayır

0|0
    0|0
  • bakamam büyük konuşmıyım ama

0|0
    0|0
  • Hayır ayrılırım böyle birşey söz konusu olursa

0|0
    0|1
  • Korkmam da çekinirim, rahat edemem yanlarında :/

0|0
    0|0
  • Onlar bana bu zamana kadar bakmış bende onlara bakarım tabii ki ^^

0|0
    0|0
  • bakarım ama aynı evde oturamam

0|0
    0|0
  • Evliliği düşünmüyorum ben. Bu konular hep sorun bence hiç bir kadın istemez.

0|0
    0|0
  • Gerekirse bakarım tabii

0|0
    0|0
  • Ev ev üstünde olmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...