Burdan mesajlaştığım bir bayan arkadaş vefat etti çok kötüyüm, :((( bir akıl verin içim bir garip nasıl atlatır insan?

Tanışalı çok uzun olmadı aslında ama çok iyi biriydi, burada mesajlaşırdık yurtdışındaydı kendisi, sırdaşımdı, birçok özelini anlatırdı bana bunlardan biride lenf kanseri olduğu ama takmıyordu pek ama tedavide olmucam son evredeyim diyordu, Fransa'da kendi işini düzenini kurmuştu, geçen haftaya kadar herşey normaldi ama sonra yazdı bana hastanedeyim diye ve mesajları azaldı, ilaçların etkisi tabi çok kötü etkiliyor, korktum ama yener düzelir diyordum hep kız arkadaşımda lösemi tedavisi görüyor diye moral verirdi.. En son geçen salı 18:02 deki mesajından sonra hbr alamadım merak ettim.. taki cuma gecesi en yakın arkadaşı ve iş ortağı kendisini çarşamba gecesi 02:30 da kaybettik mesajını atana kadar :'(

Bir insan hayatından bukadar vazgeçmemeli yaa ne olursa olsun, ve bu kız hayatında en güvendiği sevdiği nişanlısı olacak şerefsiz onu aldattığı için hayata küsüp ülkeyi terketmiş :(( sonrada üzüntüden bu hale gelmiş, günlüğünde herşeyini anlatmış ama hasta olduğunu ben ve burdaki mesajlaştığı bir arkadaş hariç kimseye anlatmamış söylememiş bile :(((
yüzyüze görmedim ama resimlerini gördüm ve çok iyi birisiydi, samimi ve düsürt bir insandı.. kaç gündür hala aklımda unutamadım, böyle iyi ve güzel insanlar hayattan kopup gidiyor yazık... !! :(((
Birçok detay var paylaştığı benimle ama satırlar yetmez, çok buruk hikayesi vardı mekanı cennet olsun.. Günlerdir hala etkisindeyim, bile bile sonunu gitti sessizce kızcağız :(((

Kadın ya da erkek arkadaşlar kimsenin ahını almayın ve hayattan kimse içinde vazgeçmeyin, içinize hiçbirşeyi atmayın kimse yalnız değildir, burada olsamda elimden geldiğinde yalnız bırakmadım arkadaşımdı sonuçta çok şey payla

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüüldüm Allah rahmet eylesin.. Sabırlar diliyorum.

1|1
    0|0
    • Amin çok sağolun, ömrünün son zamanlarında ben biçok özeline şahit oldum ve böyle küsüp gitmesi hayata çok etkiledi beni, üstelik iş arkadaşının son anlarını doktorunun ağzından aktarması yani onu bu derece hayattan koparan insanın yatacak yeri olmasın ne diyim :( :(

• merak ettim kimdi ki ya :/

• burada tanınan biri değildi yani nickini bilerek yazmadım çünkü geçici olarak iş arkadaşı bakıyor ve burdaki mesajlaştığı diğer arkadaşa da haber verince kapatıcak hesabı :(
      burdan da mesajlar gider kızda zaten çok yıkılmış uğraşamaz diye yazmadım özellikle..

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan insandır. Burası orası, sanalı reeli olmaz. Güzel olan tarafı hastalığı evresinde sizinle yolunun kesişip kendini ifade ederek onun yaşamında önemli yer kaplamış olmanız. Olay üzücü de olsa sizin bu olaydan yaptığınız çıkarımlar takdire değer. Bu gibi durumlar da iyiki unutma kavramı var diyorum. Zamanla hissedilen acıların etkisini unutuyor ve hafifliyoruz. O yüzden zaman herşeyin ilacı denir. Sabırlar diliyorum.

0|1
    0|0
    • Sağolun dostum güzel yorumunuz için, çok doğru söylediniz, sanalı reeli yok işin insan olarak değerliydi, paylaştıklarıda öyle, hastalığı 4 aydan beri varmış ama kimseye söylememiş ve bende çok konuşup ikna etmeye çalıştım ama istemiyorum diyordu son evredeyim demişti ama birden böyle kopup gideceğini tahmin etmedim.. en yakın iş ortağı, ailesi, ev arkadaşı kimsenin haberi yokmuş, tatile gidiyorum diyerek hastaneye yatmış evine 1 saat mesafede :(( doktoru arayıp vefat etti deyince kaza sanmışlar ama doktoru dinleyip günlüğü okuyunca herkes yıkılmış :(
      Hele son satırları, yazdıkları aklımda çıkmıyor :((

• Çok haklısınız üstad, çok teşekkürler, kimlik bilgilerini ya da üye bilgilerini paylaşmadım, çünkü hesapla ilgilenen arkadaşı benden daha kötü durumda :( Allah yakınlarına sevdiklerine, sabırlar versin, mekanı cennet olsun..

• Amin. Üstesinden gelinemeyecek acılara maruz kalmamanız dileğiyle sağlıcakla kalın.

Kızlar Ne Diyor 8

• kimmiş o :/

0|1
    0|0
    • Buraya özellikle kimlik ya da kullanıcı adını yazmadım, geçici olarak arkadaşı bakıyordu ama herkes çok kötü durumda zaten kapatıcak hesabı :(

• Iste icinize atmayin aglayin yoksa hasta ediyor duygular. Allah rahmet eylesin

0|2
    0|0
    • Burdaki bir arkadaşım olmasına rağmen yaşadıkları, yani samimiyeti ve yıllardır tanıdığım insanlardan çok daha kalbi güzel insandı :(
      en yakınımı kaybetmiş kadar üzüldüm.. :(

• mekanı cennet olsun :'( :'(

0|2
    0|0
  • çok kötü yaa off üzüldüm bende

0|1
    0|0
    • Sağolun, çok üzülüp, etkilendim günlerdir etkisindeyim hala :(

• Benimde ders çıkarmam gereken bir konu sonumun böyle olmaması icin 😊

0|1
    0|0
  • Başın sagolsun ya çok üzücü

0|0
    0|0
    • Benim burdaki bir arkadaşım olmasına rağmen yani çok kötü oldum, birde ailesi çalışma arkadaşları falan ne haldeler günlerdir.. Ben hastanede olduğunu biliyorum ama diğer herkese tatile çıkıyorum demiş :( vefat haberini alınca önce kaza geçirdi sanmışlar :( düşünün yani..

• Çok teşekkür ederim, haklısınız ölüme çare yok :(
      Dua etmekten başka elden bişey gelmiyor.. :(

• Tekrardan basin sagolsun

• Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
    • Amin, günlerdir canım sıkkın okadar kötü bir şekilde yalnızlığı seçip hayattan kopması :((

• 😔😔😔

Erkekler Ne Diyor 2

• allah rahmet eylesın ağlattın kanks

0|2
    0|0
  • Sanal diyip devam edicen fani kimse kalici degil

0|0
    0|0
    • Öyle belki üstad ama karşındaki gerçek biri ve yani böyle hikayeler, insanların yaşadıkları üzücü, yani değmiyor hiçbişey için ne hayattan kopmaya nede insanları kırmaya.. :(

Yükleniyor...