22 yasında escinselim.. cok denedim bu durumu degistirmeyi ama insan icindeki durumu veya duyguyu bastıramıyor özünü değistiremiyor.. bu ulkede escinsel olmak utanc vericimi? escinseller neden itilip kakılıyor.. bizimde duygularimiz ve hissiyatlarimiz var.. escinsel olmayanlar cokmu iyi hep birbirini aldatmiyormu? escinsel olmak neden bu kadar rahatszlik veriyor insanlara ya?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Kendileri gibi olmayanları kabul edemezler zorlarina gider öylelerin ama sorsan kendileri çok düzgün insanlar ya yani mükemmeller onlar sanki... Sen özünü değiştiremezsin sen busun kimin ne dediğini de asla umursama kendin ve kendi isteklerin için doya doya yaşa hiç bir zaman kendimi değiştirmedim çünkü ben buyum bende iyi ki eşcinselim aşkın cinsiyeti yoktur . 🌈

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanlarımız sokaklarda erkek kız ilişkilerine bile tepki gösterirken zor bir durum dediğin. hayatınızı yaşayın, kimsenin laflarına takılmayın

0|0
    0|0
  • Hayir değil, Her kes istediği gibi yaşamaya bu hayatda özgürdür, Kim hangi yolu seçmek isterse onuda seçer, insanlarin ne duşunduğunu önemsemekten vaz geçin, o yolda sen yürüyeceksin insanlar değil

0|0
    0|0
  • Senin hayatın istediğin gibi hareket et

0|0
    0|0
  • bir hetero olarak bana rahatsizlik vermiyo. Askin rengi yoktur :)

0|0
    0|0
  • herkesin kendi yasam tazi bunda kotu bisey yok

0|0
    0|0
  • Ozelden yazarmisn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...