Babamdan midem bulanıyor?

Unv yi yaşadığım şehirde okuyorum. Babam emlakçıydı iki yıl oldu iflas edeli, çalışmıyor. Karşımızda burnunu karıştırıyor, tartıştıgımızda alakası olmayan ağza alınmayacak küfürler ediyor. O#uspu, ka*ar, ya**ak, s*kerim, gibi. Ne dediğinin fartkındasmısın diyorum gayetde iyi farkındayım diyor. Anneme bak çok kötü küfür ediyor diyorum. Olsun o senin baban sesini çıkarma sen karşılık verdiğin için hak ediyorsun diyor. Üc kardeşiz ve bavbam fazla rahat davranıyor. Boxerla geziyor bazen. Ayıp gezme diyorum yine küfür ediyor. Annemde bunu nortmal karşılıyor. Nefret ediyorum ailemden. Ne yapmam gerek?

0|0
22|39

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen Gitsin O Nasıl Aile öyle Baban Tam...

2|0
    0|0
    • İzin vermezler evlenmeme. Daha iki yılım var unv bitmesine

• hımm hangi bölümü okuyosun

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Küfür edeceğim ama yorum kaldırılacak. Etmiyorum.

1|1
    1|1
    • Ben ediyuorum bazen ama babam diye pişman oluyorum

• Allah onu baba etsin insan kendi kızıyla konuşurken nasıl s. kerim li küfürler eder edep yok demekki

1|0
    0|0
    • Öyle ve dayanamıyorum artık. Bana sen hayırlı evlat derğilsin diyorlar.

• Bence vicdanın rahat olsun o hayırsızın teki

• 😞😞😞

• dostum yapıcı olmak istiyorsan sen akışına bırak fazla cevap verme zamanla yakınlaşmayı denesen daha mutlu olursun

1|0
    0|0
    • Yakınlaşmak? Ben küfürlerini duymamak ićin hangi deliğe girsem diyorum sen ne diyorsun. Ettiği küfürleri baßkası dese kan çıkarırdım ama o babam diye uzaklaşmaktan baska çarem yok

• O baba değil ya.. başka birşey

1|0
    0|0
  • Çalış ve bitan önce ayril evden

2|0
    0|0
    • Evlenmeden göndermezler ki beni

• Göndermelerini bekleme zaten birak git kizim büyük konusma ahlakim değil ama ben vururdum onu.

• hiç hoş değil babanın yaptıkları müküm mertebe uzak ol iletişim azalt

1|0
    0|0
  • Mümkün olduğunca uzak dur... odanda vakit geçir... dışarıda vakit öldür... bişekilde babandan uzak dur ya da adama bir iş bulun uzaklaştırın çaktırmadan...

1|0
    0|0
    • İş yok diyor hep. Masa başı istyiyor, yüksek bir maaş istiyor. Bulsak kabul etmiyor.

• Peki 😂

• vll öncelikle Allah sabır versin her insan kendi karakterini yansıtır takma kafana görmezden gel aileni takma hayatını yaşa değmezler

1|0
    0|0
    • Bu durumda nasıl hayatımı yaşayabilirimki? Hayatım berbat

• Denerim

• aynn yap nunu göreceksin bak hayat sana güzel çünkü bunları bende yaşadım çok iyi anlıyorum seni

• Babanın psikatriste gitmesi lazım bence

1|1
    0|0
    • Hiçbirşeyi yok ki. Hatta iflas etmesi umurunda bile degil

• o zaman urum çok ciddi... annen bir bakıma doğruyu yapıyor en azından belli bir süre ama sana sabırlar diliyorum

• Tesekkyrler

• iğrenç bir adammış.

1|0
    0|0
  • Troll

0|0
    1|0
  • baban tam g*vat

1|0
    0|0
    • Psikolojimi bozdu annem ve babam. Hayırsız diyorlar hep. İnsan nasıl jaldırsın böyled iğrenç bir aileyi

• Yardımcın olsun Allah nedeyim elden bişey gelmez ama sabret yani

• Tesekkur ederim

• Ailenle olan çatışma konularından uzak kalmalısın. Ne pislik yapıyorsa yapsın görmezden gel. Maalesef her anne baba yeterince düzgün davranışlara sahip olamıyorlar. Sen otokontrolünü iyi yap ve ne kendini ne de onları üz.

0|0
    0|0
  • Çok sakat yazık babanın durum normal değil psikolojisi gidik

1|0
    0|0
    • Hayır tam tersine gayet iyi. Borcumuz o kadar fazlaki. O takmıyor ben takıyorum

• Rabbim yardımcımız olsun :)

• Evet dua et sen düzelir gider çok düşünme :)

• okulu bitirince ayrıl

1|0
    0|0
  • Kaç o evden

1|0
    0|0
  • :)) sen hastane de karişmişsn

1|0
    0|0
  • Tam sövülmelik ama bize yakışmaz işte..

1|0
    0|0
    • Babam ne olursa olsun ama tutamıyorum bazen kendimi tıpkı senin gibi

• Haklısın.. Böyle bşr baba figürü baba olmayı hiç bir zaman haketmemiş zaten

• 😢😢😢😢 😑😑😑

• çok dikkat et birazda annende suç

1|0
    0|0
  • gel evlen benimle kurtarayım seni o hayattan_? :/

0|1
    0|0
  • Sen bu insanlar arasinda yeserir buyursun ki (Turk toplumunun tamami boyle)
    Agziniz acildi mi burada naynnnnn arabrasi nolmasa nolmazzz..!

Yakikli olcak, odtu it tu bitircek diye erkek listesi yaparsiniz.
    Ah ah cinsine yandigimin cinsleri sizi.

0|0
    0|0
  • Yazık :S :@
    Ne babalıklar var yaa BABA değil bak lık lık :S

0|0
    0|0
  • kesınlıkle haklısın bu nebıcım bı babadır ya

0|0
    0|0
  • senin o evden ayrılma zamanın gelmiş. Malcom in the middle dizisindeki malcomun ailesi gibisiniz :))

0|0
    0|0
  • kızım hayat kötü @sserdar34 'a bak; en zor anında bile ''gel evlen benle kurtarayım seni o hayattan'' diye seni kötü emellerine alet etmek isteyen erkeklerle dolu bu dünya.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Karakteri oturmamış bir insanmış baban kusura bakma. Bu davranışların insanlıkla alakası yok. Annen ise tipik anadolu kadın imajını çizmiş bir şey diyemem.

0|0
    0|0
  • vicdanı ve ruhu şeytanla geziyor normaldir erkenden evlenmen anneni yanına alman gerke ama cok zor..

0|0
    0|0
  • Benim babam bana kucuk zibidi der oda hakli cunku zibidilik cok yaptim :D

0|0
    0|0
  • Ver uyku ilacını uyusun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 21

• Baban öyledir o huyumu sevmessin ama ailenin alternatifi yoktur yeri gelir esini sevgilini bile degistirirsin ama babanı değiştiremessin ve degerini. kaybedince anlarsın birak yaptiklarini görmezden gel baban sonucta:)

0|1
    0|0
  • Ben bile nefret ettim. Yapacağın bir şey yok ki. Onları değiştiremeyeceğine göre katlanmak zorundasın. Yarın evlendiğinde daha büyük sorun olacak senin için. Çok zor bir durum. Görmezden gelmeye çalış.

0|0
    0|0
    • Evlenmekten soğudum. Benim kocamda böyle olur diye

• canım bende nefret ediyorum ama muhattap olmuyorum. odan yeter sana odanda otur istediğini yap gez arkadaşlarınla vs. ailenlede konuşma işin düşmedikçe karışma kendine odanda otur :)

1|0
    0|0
    • Maddi dfurtumumuz yok. İzin vermiyorlar gezmeme. Geç gelirsem çok kızıyorlar. Odamda oturuyorum cagırıp iş yaptırıyorlar 😢😢

• İnan denedim. Paramız yok bide başka şehiremi gitcen diyoarlar. Evden ayrılmamadas izin yok. İki yılım var unv bitmesine. Mezun olup evblenirsem karışmazlar ancak

• hm anladım :( 2 yılcık sabret olabildiğince az konuş ve alttan al umarım mutlu olursun

• Üniversiteyi iyi bir şekilde bitirip iş bulman ve kendi hayatını kurman için çok sebebin var. Bir insan 7 sinde neyse 70 inde de odur.
    Baban değişmeyecek ama sen kendini hayatını değiştir.
    Annende ki rahatlıkta kimsede yoktur herhalde.

0|0
    0|0
    • Bana sen edepsizsin hak efiyorsun hepsini diyor annem. :(

• Edepsizin en büyüğü annen zaten.
      Babana yüz veriyor.
      Kusura bakma ama.

• İstediğini de , artık savunmuyuorum bile

• çok saçma yaaa ne desem ki babanla muhatap olma bir süre.. baban iyi mi pisikoloji olarak

1|0
    0|0
    • Gayet iyi. Hiçbirşey kafasına takmıyor hatta

• biraz soğuk davran. ve tartışma

• Ben tartışmıyorumki. Soru sorduğunda bilmiyorum dediğimde o küfür ediyor, kendi kendine olay çıkarıyor. Odamda oturuyorum, soğuk davranıyorum bu seferde beni yanına çağırıyor yemek yap kumandayı ver diyor

• Hayvandan aşağı biriyle konuşmaya çalışmak bile zaman kaybıdır.

Bir an önce yolları ayırmak gerek yoksa daha fazla zarar göreceksin.

0|0
    0|0
    • Daha iki yılım var nasıl dayanacasğımı inan bilmiyorum 😭😭

• Annenin yanında ol annem için yaşa o evlilik zor bir sürece girmiş birgün ayrı dünyalarda olabilirsiniz kendini koparabilirsin ama anneni bırakma

0|0
    0|0
  • evden taşın yurda falan yerleş imkanın varsa

0|0
    0|0
    • Durumuz çok kötü. Gidersem öldürürler beni

• O evden kopman gerek tahamül edemiyorsan güzel bir iş bulup ayrı eve çıkıp kendi düzenini kurmalısın :)

0|0
    0|0
  • Yapcak bisey yok sabir sunun surasinda 1 2 senede daha evdesin sonr akus yuvadan uctu oluck zaten

0|0
    0|0
  • Yaa bnce kafana takma
    Olan sana olur bosver

0|0
    0|0
  • Babanda bir işe yaramadığı için eziklik sendromu var ve tabiri caizse kendi egosunu tatmin etmeye çalışıyor bence. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Kemalim yapmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • Şuanda şoklardayım bence onu bir doktora gösterin

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durum. Meslegini eline al bas git. Oyle baba mi olur?

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • okulu bitirene kadar sabret sonra kendi hayatını kurarsın

0|0
    0|0
  • Sabret kardeşim. İş bulup başka şehre gidersin okulunu bitirde.

0|0
    0|0
  • kardeslerin kızmı hepsi

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin başka bir şey demeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun baska diyecek bisey bulamiyorum kac kurtar kendini bence 😓

0|0
    0|0
    • Tesekkür ederim. Ama bırakmazlar beni

Yükleniyor...