Hiç dost kazığı yediniz mi? Tepkiniz ne oldu?

Bugün en sağlamından dost kazığı yedim. Bu o insandan yediğim 2. darbe daha öncekini konuşup halletmiştik ama bu kez gerçekten olmayacak içim soğuyacak gibi değil çünkü ! Ve hata 1 kez olandır en nihayetinde 2. de kasıt aranır. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1727

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımın her döneminde yedim ve her seferinde biraz daha derinden etkilendim. Bu yüzden tepkilerimde daha derinden oldu. Artık tepki vermemeye, neden ya da niye ben gibi sorular sormamaya, kimseye dostum dememeye alıştım. Çünkü bir yerden sonra, bu benim hayatım biri içine edecekse de o kişi ben olmalıyım diyorsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımın her döneminde defalarca yaşadım su durumu. Her yasta farklı tepkiler verdim. Tartismalar mi yasamadim meydan dayağı misali üzerine mi saldırmadım yaş büyüdükçe verdiğim tepkiler küçüldü insanlara olan sevgim de aynı oranda azaldi.
    Su an en sevdiğim insan dahi beni uzecek bir davranış bir hata içine girdiğinde artık o insanın varlığını bile unutma kararı alıyorum. Şiddet tartışmak konuşmak bir fayda getirmiyor ilişkiyi kesmek en güzeli.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Çok. Genelde sustum.

1|0
    0|0
  • Çok yedim...

1|0
    0|0
  • Evet yedim vede sildim onu hayatımdan

1|0
    0|0
  • Hayır yemedim , kazık yediğim kişiye dost diyemeyeceğimden ötürü dost kazığı diye birşey söz konusu bile olamaz

1|0
    0|0
  • Yedim maalesef.

1|0
    0|0
  • Yedim...

1|0
    0|0
  • Dost kazigi? ((((
    Herkesin bir derdi (kazigi) var durur icerisinde...

1|0
    0|0
  • yedim evett

1|0
    0|0
  • evet malesef çok ağır oluyor.
    yazıklar olsun diyip geçiyorum.

1|0
    0|0
  • çokkkk..

1|0
    0|0
  • Dost kara günde belli olur derlerdi inanmadım çocukluk arkadaşım beni yarı yolda bıraktı. Bir kış günü beni sokak ta bıraktı 3 gün başka birisinde hasta olarak yattım DOST KAZIĞI YEDİM YANİ

1|0
    0|0
  • Kuzenimden yedim

1|0
    0|0
  • Karımdan yedim

1|0
    0|0
  • ohooo 20 yıllık arkadaştan
    yedim sonrada muhabbeti kestim

1|0
    0|0
  • dost kazigi yemedim cunku dost kazik atmaz atiyorsa o dost degildir

1|0
    0|0
  • dost kazığı yemeyen var mı ki bir ara müptelası olduydum. :)

1|0
    0|0
  • @AppleCrow 'dan yedim en büyük dost kazığını

0|0
    0|0
  • Hep yedim, o yüzden "Dost" kelimesini pek kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Cok seciciyim asla

0|0
    1|0
  • sen dostundan kazık yemıssın. ona şükür. en cok ıhtıyacım oldugu zamanda ben aılemden kazık yedım. kandırıldım kullanıldım. bazı oyunlara alet edildim. bunları yapan bazen annem bazen babam bazende teyzem veya anneannem oldu.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• Yedim, çok kez. Tek yaptığım olayları kendisine anlatıp yine de sen bilirsin demek oldu. Cünkü biri benim arkadasimsa birlikte ayni sofraya oturup icmissek ben ona saygısızlık yapamam kavga edemem ama o yaptığı yüzsüzlükle kalır hicbi sekilde karakterimi bozamam, geri döndüğünde arkama dahi bakmam

1|0
    0|0
  • Ohoooo gerçekten sayısını hatırlamıyorum hepsini sildim attım defterden
    Ama bir tanesinden öyle bir kazık yedim ki ; defterden silip atmaklada olacak iş değil , bende derin hasar bıraktı ve bunu asla unutmayacağım

1|2
    0|0
    • Merak ettim ama anlatırken bile yaralandığı için insan sormayacağım.. Maalesef hayat böyle

• Doğru söylüyorsun evet ama saf olmak çoğu şeyi kaybettirir işte neyse böylelerinin olması diğer insanlara ahlaki bir ibret bence

• Yemeyen varsa gözetim altına alsınlar onu farklı bir insan türüdür

1|0
    0|0
  • Findik kabugunu doldurmaz onlara gore ama kirildi bir kere kalbim..

1|0
    0|0
  • Merak ettim ne oldugunu

1|0
    0|0
  • Yedim ve pişman ettim , mutluyum kendi kaybetti:)

1|0
    0|0
  • amaaan ölümlü dünya bırak o adi insnaı önüne bak sakın sakın geri çevirme kafanı değmez. karga ile arkadaş olmuş olabilirsin bir daha burnun girmesin.

0|0
    0|0
  • yedim o yüzden dostum yok

0|1
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Ohoooo çok yedim

1|0
    0|0
  • Yedim ^^

1|0
    0|0
  • Evet yedim ve unutmadım

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • hep yiyiyoruz ben yanlızda yaşarım diyorum sonra bir bakıyorum gene biriler, var hayatımda

1|0
    0|0
  • Yemedimm şükür

0|0
    0|0
  • Dostum dedigim kimseden kazik yemedim az ve oz secerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...