İnsanları dış görünüşüne göre yargılayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence bu yaptıkları gerçekten insanları intihara sürükliyebiliyor. Hiç kimse böyle bir şeyi hak etmiyor bana göre ama erkekler kadınlarda fiziğe ve yüzüne bakıyor kadınlarda erkeklerde kaslı ve tipli olmasına bakıyor. Bence en kısa zamanda bu geri kafalılıktan uzaklaşmalılar.

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Yok şimdi buna öyle deme. Bu gayet normal bir durum esasında. İlk fiziğe bakılır eğer fizik beğenilirse ikinci aşama kafaların uyumuna bakılır. Uyuşmuyorsan zaten fiziğin yine bir önemi kalmıyor tabi maksadın başka şeyler değilse.
    İkincisi fiziğin dışında bazen karşı cinsin öyle bir durumunu yakalarsınki ; yani bir gülüşü, bir tavrı veya birşeye olan o anki tepkisi falan, seni cezbeder ve etkiler. İşte o zamanda fiziki görünüşün bir anlamı kalmaz. Demekki en önemli şey her zaman insanı tanımaktan geçiyor. Fizik yanıltıcı olabiliyor...

0|0
    0|0
    • Fiziği kötü ama kafası olarak iyi anlaşıyorsa? O zaman benim niye sevgilim yok diyorlar

• zamanında fiziğim kötüydü benimde bu düşünce bana ait kimse karşısındakinin dış görünüşüne bakmamalı bana göre

• Şimdi varya. Kafa ve mentalite o kadar değişiyorki. Ben evliyim. Evli olmasam dahi beni etkileyebilecek bir kız o kadar azdırki. Neredeyse imkansız gibi. Eskiden olsa çoğu güzel kızdan hoşlanırdım. Yani hoşlanırdım derken güzel işte bakınca güzel. Şu an kimse beni etkileyemiyor. Kafayı yedim sanırım.
      Bırak fiziği iyi olmayanı , güzel bile olsa etkilenmiyorum... Oturup onlarda ağlasınlar hallerine.
      Demekki güzellikle olmuyor onu çıkarıyorum burdan...

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Absürt bir halde burada nasılım diye soruyorsa yerden yere vururum. Gram acımam.
    Onun haricinde kimseye ön yargıyla yaklaşmam.

0|1
    0|0
  • İnsanlar ne zaman kendi eksiklerini yanlışlarını görüp aynada kendilerine bakarlarsa o zaman bu davranış bitmiş olacak
    Bana göre yanlış bende yaptım bunu yapmadım diyemem ama artık yapmıyorum kendi hatalarimin farkına vardığım dan beri yapabileceğim ya da yapamayacagimin farkına vardığım dan beri

0|0
    0|0
    • Hiç yoktan pişmanlık duymak önemli

• Yanlış bir düşünce Dış görünüş insanın bir anlamda kişiliğinide yansıtır. Şimdi bir düşün Karşına bir adam çıkıyo eli yüzü pis böyle façalı ne düşünürsün onun hakkında İster istemez kötü düşünürsün, Çünkü ilk ilenim çok önemlidir. Ama yakışıklı geçincede İçinizden neler geçtiğini biliyorum Kızlar oyüzden hiiiç ben dış görünüşe göre yargılamam havalarına girmeyin. Nokta. !

0|0
    0|0
    • ben dış görünüşe göre yargılamam peki siz? erkekler? o çok kilolu olmaz o tipsiz onun saçı kısa die insanları yargılıyorsunuz ve bunu ona söylüyorsunuz ve o kişi intiharın eşiğine gelebiliyor.

• şu an 20 yaşındayım 15 yaşımdayken sevdiğim çocuk benimle dalga geçiyordu kısa boylu ve 95 kiloydum şimdi ise hırs yapmamın ve zayıflamamın sonucunu aldım 50 kiloyum ve uzun boyluyum simdide o peşimdenn koşuyor böyle pişman olucağınıuz şeyler yapmayın

• Hırs yaptım diyo ya :D Demek o çocuk senin şişman olduğunu söylemese sen kilo vermicektin :D bişeyler zoruna gidince tabi yaparsınız

• bunun geri kafalılıkla alakası yok hiç bir kadına tipinden ya da kilosundan dolayı aşağılamada bulunmam ama beğenmediğim birisiyle nasıl ilişki yaşayabilirim ?

0|0
    0|0
    • Yargılayabilirsin ama bunu o kişinin yüzüne söyleyince adam olunmuyor bence

• Haklısın

• bunlara takılma dış görünüşün konusunda elinden gelen bir şey varsa yap ayrıca çoğu hatun güzel olduğu halde kendisini çirkin sanıyor bu konuda takıntılısınız.

• ön yargının her türlüsüne karşıyım

0|0
    0|0
  • Umarim pisman olurlar

0|0
    0|0
  • Çok haklisin gerçek sevgi bulamıoruz bu sekilde

0|0
    0|0
  • evet eynen ama çoğu gençlik böyle kimseyide bunu yapıyor diye yargılayamayız

0|0
    0|0
  • Bu insanlar her zaman hata yaparlar.

0|0
    0|0
  • herkes yargılar yargılamayan da yalan söyler

0|0
    0|0
    • Yargılıyorlarsa bile bunu karşı tarafa söylememeliler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...