Etrafinizda birinin yardima ihtiyaci oldugunu hiss ettiniz ama kendisi hiç söylemiyor. kendiniz yardım edermisiniz?

mesela birinin çok yalnız olduğunu hiss ediyorsunuz , görüyorsunuz. ama hiç derdini açmiyor , kapanık diyelim. kendiniz yardım edermisiniz? ilk kendiniz yaklaşib. sorumun sebebi bu sitede bu konuda çok sorular soruluyor ve görüş paylaşanlar adami çok iyi anliyor. bu kadar anlayişli insanlar bunu hayatta gerçekden yapiyorlarmı? veya yaparmisiniz. adamin etrafin , hatalarin çok iyi analiz edib, kendini iyi hissetmesi için öyüt veriyorlar.. bunu gerçekde de yapiyorlar mi acaba veya yaparlarmi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben yardıma ihtiyaç duyduğum dönemde kimseyle konuşmuyordum. İnsanların yardım etmeye çalıştığını düşünmüyordum. Ruh gibiydim. Arkadaşım fanus oluşturdun, sana yaklaşamıyorum demişti. Böyle insanlar varsa da ben bu dönemlerimi yalnız geçirdim ve geçiriyorum. Belki de benden kaynaklı bilemiyorum ama bana kalırsa insanlar gerçek hayatta burada oldukları gibi değiller. Diğergamlık yok. Herkes mutlu olmak istiyor, mutsuz insanları da hayatlarından çıkarıyorlar. Bence böyle. Artık ben de kimseye yardım etmem.

0|0
    0|0
    • çok iyi ve etrefli yazmişsin. bende net olarak bunu soruyordum. demekki çogumuz bu dönemlerde yalniz oldugu için yardim etmiyor, ve ya mutsuz, eglencesiz insanlarla vakit kaybetmek istemiyorlar

• Evet, hayattan öğrendiğim bir şey varsa o da budur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...